Prva ženska liga // 12. kolo
Trešnjevka - Podravac Gigant 97 - 45
Zagreb - Plamen-Požega 70 - 40
ŽKK Pula - Šibenik 91 - 82
Brod na Savi - Zadar 46 - 66
Medveščak - Ragusa 74 - 46
Mursa - Split 51 - 105
Prva muška liga // 11. kolo
Universitas - Kvarner 2010 55 - 81
Ribola Kaštela - Dubrovnik 68 - 83
Sonik Puntamika - Zapruđe 96 - 70
Agrodalm - Rudeš 65 - 79
Dubrava - Jazine Arbanasi 93 - 89
Pula 1981 - Đakovo 82 - 77
Druga liga Zapad // 10. kolo
Krk - Šanac 94 - 74
Stoja - Jadranka 111 - 72
Crikvenica - Kastav 70 - 73
Pazin - Kraljevica 88 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

20.01.2019. 16:00h
Pula 1981 - Jazine Arbanasi
(Prva muška liga)
20.01.2019. 19:00h
Rudar - Krk
(Druga liga Zapad)
20.01.2019. 19:00h
Arx - ŽKK Pula
(MŽ Kadetkinje)
23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)

NK Stari grad pobjednik 8. izdanja Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 28.12.2018.

    NK Stari grad pobjednik je ovogodišnjeg 8. izdanja Pattinaggio basket kupa. U finalnoj utakmici bili su bolji od Levanta rezultatom 42-40. Najbolji strijelac je bio Sandro Nicević sa 82 koša, dok je za najboljeg igrača izabran Goran Urošević, također iz ekipe NK Stari grad.

    U pripetavanju izvođenja trica najbolji je bio Nikola Milivojević.

   Zahvaljujemo se i dugogodišnjem sponzoru Vesna sirevima koji prate ovaj turnir gotovo od samog početka Pattinaggio basket kupa.

 

REZULTATI:

 

GRUPA A:

VESNA SIREVI - DALJINCI 52-54 (11-17, 22-13, 6-8, 13-16)
VESNA SIREVI: Tone Grubešić 3, Rakić 11, Abbas 6, Ivan Dundović 6, Minić 13, Dasko, Maljić.
Daljinci: Savin-Belas 13, Komljen 6, Gambar 4, Čolo 12, Hadžić, Leverić, Orbović 6, Vinko 2, Milivojević 11.

DALJINCI - ŽIKINA DINASTIJA 71-25 (18-10, 23-8, 19-5, 11-2)
DALJINCI: Savin-Marin Matija Savin Belas 10, Filip Komljen 6, Marko Gambar 9, Čolo 4, Adis Hadzic 10, Leverić 6, Marko Orbović 7, Marin Vinko4, Nikola Milivojević 15.
ŽIKINA DINASTIJA: Perinić, Aleksandar Zvijerac 6, Žilić 2, Rosanda 1, Edi Bukovac 2, Endi Mohorović 6, Petrović 8.

ŽIKINA DINASTIJA – VESNA SIREVI 23-100 (9-20, 4-24, 5-34, 5-22)
ŽIKINA DINASTIJA: Perinić 9, Aleksandar Zvijerac, Žilić, Rosanda, Edi Bukovac 4, Mohorović 7, Petrović 3.

VESNA SIREVI: Tone Grubešić 9, Nino Rakić 26, Benny Abbas 8, Ivan Dundović 9, Andrija Minić 6, Robi Barbic 4, Cvitanović 20, Đokić 18.

POREDAK GRUPE A:
1. DALJINCI
2. VESNA SIREVI
3. ŽIKINA DINASTIJA

 

GRUPA B:

JUNIORS - NK STARI GRAD 51-57 (10-11, 16-14, 14-20, 11-12)
JUNIORS: Mitrović 12, Kondić 14, Vučinić 2, David IvanekToni BorinaNiko Grgic 7, Sandro Kajtazovic 10, Antonio Milicevic 6, Dominik MilotićMatija Milohanović.
NK Stari Grad PulaRusmir Agić 9, Banović Sergej 4, Nicević 24, Robert Fabijanić 14, Biteri, Boris Škalic 6, Nikodijević.

 

HOBA: Ron Biteri 6, Pajković, Gjoni, Davor Jodanović 12, Kristijan Maurel 9, Emanuel Mikac 9, Pintar 2, Ivan Mejak.
LEVANT: Klaudio Bratović 8, Branko Sterpin 15, Morović 12, Šuran 3, Nenad Despić 5, Stošić 2, Dino Maksimovic 5.

 

NK Stari Grad Pula - LEVANT 29-42 (5-11, 0-8, 16-14, 8-9)
NK STARI GRAD PULA: Rusmir Agić 15, Nicević 12, Nikodijević, T. Agić, Robert Fabijanić, Kristijan Biteri 2, Boris Škalic.
LEVANT: Branko Sterpin 10, Morović 3, Šuran 9, Nenad Despić 9, Stošić 4, Maksimović 5, Mickov, Kancijanić 2

 

JUNIORS - LEVANT 48-58 (16-10, 7-19, 15-17, 10-12) 
JUNIORS: Mitrović 9, Gordan Kondic 9, Nikola Vučinić 3, David IvanekToni Borina 3, Niko Grgic 4, Sandro Kajtazovic 10, Dominik Milotić 6, Matija Milohanović, Miličević 4.
LEVANT: Morović 15, Šuran 11, Nenad Despić 8, Stošić 11, Dino Maksimovic 5, Velimir MickovBoris KancijanićBranko Sterpin 8.

NK Stari Grad Pula - HOBA 37-34 (13-16, 9-11, 6-6, 9-1)
NK Stari Grad PulaRusmir Agić 5, Đukić 2, Nikodijević, Robert Milić, Škalic 2, T. Agić, Nicević 19, Biteri K., Banović Sergej 2.
HOBA: Ron Biteri 2, Pajković 10, Stefan Gjoni 2, Davor Jodanović 6, Kristijan Maurel 5, Mikac 7, Pintar, Ivan Mejak 1, Đuraki.

 

HOBA - JUNIORS 63-55 (16-10, 19-15, 8-13, 18-17)
HOBA: Ron Biteri, Pajković 10, Stefan Gjoni 6, Ivan MejakDavor Jodanović16, Kristijan Maurel 10, Mikac 14, Pintar, Andrea Đuraki 7.
JUNIORS: Daniel MitrovicGordan Kondic 13, Nikola Vučinić 3, David Ivanek 6, Toni Borina 5, Niko Grgic 5, Sandro Kajtazovic 14, Antonio Milicevic 2, Dominik Milotić 2, Matija Milohanović

 

POREDAK GRUPE B:
1. LEVANT 
2. NK Stari Grad Pula
3.HOBA

4. JUNIORS

 

Polufinale:

NK Stari Grad Pula - DALJINCI 42-38 (13-7, 6-11, 10-7, 13-13)
NK STARI GRAD: Robert MilićRusmir Agić, Nikodijević, Goran Urosevic 11, Škalic 3, Nicević 15, Fabijanić 13, Banović Sergej, Krajnović.
DALJINCI: Marin Matija Savin Belas 6, Filip Komljen 7, Marko Gambar 10, Čolo 2, Hadžić, Leverić, Marko Orbović 3, Marin Vinko 4, Nikola Milivojević6.

 

VESNA SIREVI - LEVANT 36-56 (11-13, 15-16, 3-16, 7-11)
VESNA SIREVI: Tone GrubešićNino Rakić 10, Benny Abbas 1, Dundović 2, Minić, Robi Barbic 1, Cvitanović 2, Matija Maljić 2, Đokić 18.
LEVANT: Klaudio Bratović 5, Morović 3, Šuran, Despić 10, Stošić 16, Dino Maksimovic 4, Velimir MickovBoris KancijanićBranko Sterpin 4, Burić.

 

Utakmica za 3. mjesto:

DALJINCI - VESNA SIREVI 44-54 (7-11, 19-14, 7-18, 11-11)
DALJINCI: Milivojević 8, Marin Matija Savin Belas 7, Filip KomljenMarko Gambar 5, Čolo, Adis HadzicIvan Leverić 7, Marko OrbovićMarin Vinko17.
VESNA SIREVI: Tone Grubešić 2, Nino Rakić 10, Benny Abbas5, Ivan Dundović 1, Andrija Minić 6, Robi Barbic 5, Petar Cvitanović 17, Matija MaljićStefan Đokić 8.

 

FINALE:

LEVANT - NK Stari Grad Pula 40-42 (8-6, 9-17, 7-12, 16-7)
LEVANT: Klaudio Bratović 14, Morović 3, Šuran 4, Nenad Despić 5, Stošić 2, Dino MaksimovicVelimir MickovBoris KancijanićBranko Sterpin, Burić 12.
NK Stari grad: Rusmir Agić, T. Agić, Nikodijević, Urošević 12, Boris Škalic, Nicević 12, Fabijanić 16, K. Biteri, Banović Sergej 2, Krajnović, Robert Milić.

 

Najbolji strijec turnira: Sandro Nicević (82 koša)
Najbolji igrač finala: Goran Urosevic
Pobjednik u tricama: Nikola Milivojević (Daljinci)