Prva ženska liga // 1. kolo
Split - FSV 55 - 61
Šibenik - ŽKK Brionka Pula 92 - 38
Ragusa - Zagreb 77 - 51
Zadar - Medveščak 56 - 80
Plamen Požega - Trešnjevka 57 - 78
Prva muška liga // 2. kolo
Ribola Kaštela - Zapruđe 88 - 68
Sesvete - Cedevita junior 69 - 76
Jazine Arbanasi - Pula 1981 76 - 62
Omiš Čagalj Tours - Bosco 82 - 72
Rudeš - Samobor 70 - 81
Dubrovnik - Universitas 87 - 79
A2 muski // 1. kolo
Šanac - Kastav 78 - 66
Rudar - Jadranka 99 - 54
Stoja - Crikvenica 96 - 74
Pazin - Rovinj 62 - 90
FSV - Kvarner 2010 67 - 92
Krk - Kraljevica 66 - 75

Najava utakmica

18.10.2019. 20:30h
Crikvenica - Pazin
(A2 muski)
19.10.2019. 10:00h
Oliva - Ri-basket
(MŽ Dječaci)
19.10.2019. 11:00h
FSV - Poreč
(MŽ Kadeti)
19.10.2019. 14:00h
Pazin - Stoja
(MŽ Predkadeti)
19.10.2019. 16:00h
Rovinj - FSV
(A2 muski)
19.10.2019. 16:00h
Šanac - Rudar
(A2 muski)
19.10.2019. 16:00h
ŽKK Brionka Pula - Ragusa
(Prva ženska liga)
19.10.2019. 18:30h
Pula 1981 - Omiš Čagalj Tours
(Prva muška liga)
20.10.2019. 11:00h
FSV - Pazin
(MŽ Kadeti)
20.10.2019. 13:30h
Poreč - Crikvenica
(MŽ Kadeti)
20.10.2019. 15:30h
Jadranka - Stoja
(A2 muski)
20.10.2019. 16:00h
Kastav - Stoja
(MŽ Kadeti)
30.10.2019. 20:30h
Kvarner 2010 - Stoja
(MŽ Juniori)

Završnica kadeta KSIŽ - Stoja prvak

Objavljeno: 08.06.2019.

Završnica kadeta - Stoja prvak

Stoja je pobjedom protiv Rovinja postala pobjednik i u kadetima. Od samog početka bila je vidljiva razlika u kvaliteti koja je pobjedila 100-47. Najboljim igračem finala proglašen je Marin Jakšić (KK Stoja). U utakmici za 3. mjesto Pazin je bio bolji od Pule 1981 64-57.

Stoja : Rovinj 100:47
(29:8) (21:10) (28:16) (22:13)
Stoja:
Kostešić,Rojnić 5(1),Pavletić 11(1),Turić 11,Percan,Plišić,Jakšić (cap.) 22,Kostić 33(3),Blažević 3,Brkić 5,Šimac,Andrilović 10.
Trener:Vladimir Korošec
Rovinj:
Čičić,Laković 14(3),Cvek 11,Poretti 3(1),Klarić (cap.) 8(1),Verebeš,Bertetić 5,Krevatin 2,Blažević,Matošević,Janjanin 4.
Trener:Subotić G.
Pomoćni trener:Cerin T.
Suci:Đuraki A.,Katanić A.

PAZIN - PULA 1981 64:57 (18:13, 16:15, 17:20, 17:9)
Pazin: Udovičić 4, Ančić 5, Belina 17, Oplanić 7, Milohanić, Ivančić 4, Benković 9, Dušković 4, Fabris 14, Kotiga; trener: Ćus.
Pula 1981: Bertonja, Borina 4, Đoršević 23, Zuber 19, Maurović 11; trener: Begonja.

Konačni poredak:
1. Stoja
2. Rovinj
3. Pazin
4. Pula 1981