Prva ženska liga // 16. kolo
FSV - Zadar 56 - 65
Ragusa - Plamen Požega 105 - 25
Šibenik - Trešnjevka 77 - 92
Split - Medveščak 61 - 74
ŽKK Brionka Pula - Zagreb 55 - 60
Prva muška liga // 19. kolo
Omiš Čagalj Tours - Ribola Kaštela 86 - 83
Jazine Arbanasi - Rudeš 78 - 79
Sesvete - Dubrovnik 78 - 76
Zapruđe - Universitas 66 - 75
Cedevita junior - Samobor 93 - 78
Pula 1981 - Bosco 69 - 93
A2 muski // 18. kolo
Pazin - Kastav 110 - 74
Stoja - FSV 90 - 75
Rudar - Krk 53 - 84
Šanac - Kraljevica 93 - 71
Jadranka - Kvarner 2010 75 - 118
Crikvenica - Rovinj 69 - 77
MŽ Juniori // 8. kolo
Stoja - FSV 61 - 97
Kvarner 2010 - Pazin 85 - 105
MŽ Kadeti // 10. kolo
Poreč - Stoja 68 - 100
Pazin - Crikvenica 70 - 76
FSV - Kastav 83 - 49
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Kastav - Pazin 60 - 107
Crikvenica - Stoja 57 - 97
MŽ Dječaci // 11. kolo
Cres - FSV 36 - 49
Stoja - Kastav 41 - 80
MŽ Kadetkinje // 6. kolo
FSV - ŽKK Pula 73 - 38
Arx - Rovinj 69 - 80
MŽ Predkadetkinje // 4. kolo
Gospić - FSV 33 - 80
Krk - Arx 30 - 75
ŽL Juniori // 14. kolo
Stoja - Rudar 125 - 48
ŽL Kadeti // 3. kolo
Pula 1981 - Stoja 51 - 114
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Stoja - Novigrad 66 - 51
Pazin - Pula 1981 87 - 40
ŽL Dječaci // 9. kolo
Pazin - Rovinj 57 - 24
Rudar - Fažana 27 - 53

Najava utakmica

Šijana osvojila Pattinaggio basket kup

Objavljeno: 30.12.2019.

ŠIJANA osvjojila turnir

Iako je izgledalo da će finale ići jednosmjernom ulicom, jer je Šijana povela čak 19-0 i držalo sigurno vodstvo od 20-tak razlike u prvom poluvremenu, tek tada se Maljić i društvo bude i smanjuju do četvrte četvrtine na minus 10 (45-35). U posljednjoj četvrtini Vesna Loborika je čak uspjela i povesti 48-47, a oko 1.30 prije kraja Vanja Perdija postiže prvi koš iz igre za ponovno vodstvo koje šijanci uspjevaju zadržati do kraja do konačnih 52-48.

Organizator je za najboljeg igrača turnira proglasio Ante Graso, za najbolji potez turnira je odlučeno da je to dodavanje Nino Rakića za alley oop Matija Maljića na utakmici polufinala.

Najbolji strijelac je Nino Rakić iz ekipe Vesna Loborika sa ukupno 68 postignutih koševa.

U natjecanju trica ovogodišnji pobjednik je Tone Grubešić .

U utakmici za 3. mjesto bolja je bila ekipa Otpadnika koja je pobjedila Hobu rezultatom 54-47.

Polufinale:

ŠIJANA - HOBA 63-28 (16-7, 13-7, 18-5, 16-9)

Šijana: Kaić 5, Perdija 9, Sijamhodžić 11, Malagić 2, A. Grašo 13, Maksimović 7, P. Grašo 6, Babić 6, Grabovac 2, Brkljača 2.

HOBA: Brzac, Pajković 2, Đani Koljanin, Đuraki 2, Maurel 2 Grbavčić, Jodanović 12, Hodžić 10, Škifić.

VESNA LOBORIKA - OTPADNICI 69-45 (19-8, 18-7, 17-15, 15-15)

VESNA LOBORIKA: Abbas 3, N. Rakićć 14, Cvitanović 6, Dasko, Đokić 6, Barbić 6, Minić 3, Grubešić 6, Ban 4, Maljić, Dundović.

OTPADNICI: Milotić, Kondić, D. Rakić 16, Ivanek 3, Borina 3, Miličević 3, Kajtazović 19, Milotić 1, M. Milohanović, A. Milohanović.

Za 3. mjesto:

HOBA - OTPADNICI 47-54 (10-12, 10-19, 14-7, 13-16)

Brzac, Pajković 14, Ozren Grbavčić 2, Davor Jodanović 11, Hodžić 8, Kristijan Maurel 4, Andrea Đuraki, Škifić 8.

OTPADNICI: Milotić K., Gordan KondićRodman Rakić Dino 19, David Ivanek 2, Toni Borina 3, Antonio Milicevic 3, Sandro Kajtazovic 14, Dominik MilotićMatija Milohanović 14, Andrea Milohanović.

FINALE:

ŠIJANA - VESNA LOBORIKA 52-48 (24-4, 10-14, 11-17, 7-13)

ŠIJANA: Luka Kaić 12, Vanja Perdija 12, Semil Sijamhodzic 6, Emil MalagićPetar Grašo 12, Dino Maksimovic 2, Ante Graso 4, Domagoj BabićNikola Grabovac 4, Marko Brkljača.

VESNA LOBORIKA: Benny Abbas 1, Nino Rakić 7, Petar Cvitanović 6, Nino Dasko 6, Stefan ĐokićRobi Barbic 2, Andrija MinićTone GrubešićDominik BanMatija Maljić 24, Ivan Dundović 2.