Prva ženska liga // 13. kolo
Medveščak - FSV 75 - 52
Trešnjevka - Zagreb 78 - 46
Plamen Požega - ŽKK Brionka Pula 92 - 64
Zadar - Split 70 - 80
Ragusa - Šibenik 92 - 61
Prva muška liga // 16. kolo
Ribola Kaštela - Samobor 78 - 87
Universitas - Bosco 59 - 84
Dubrovnik - Pula 1981 68 - 66
Rudeš - Cedevita junior 72 - 73
Omiš Čagalj Tours - Zapruđe 101 - 83
Jazine Arbanasi - Sesvete 78 - 80
A2 muski // 15. kolo
Kvarner 2010 - Kastav 110 - 60
Kraljevica - Rovinj 69 - 90
Krk - Crikvenica 97 - 68
FSV - Jadranka 115 - 57
Pazin - Šanac 83 - 76
Rudar - Stoja 80 - 101
MŽ Juniori // 6. kolo
Stoja - Pazin 73 - 89
Kvarner 2010 - FSV 56 - 102
MŽ Kadeti // 10. kolo
Poreč - Stoja 68 - 100
Pazin - Crikvenica 70 - 76
FSV - Kastav 83 - 49
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Kastav - Pazin 60 - 107
Crikvenica - Stoja 57 - 97
MŽ Dječaci // 9. kolo
Pazin - Crikvenica 54 - 62
Stoja - FSV 26 - 93
Kastav - Oliva 57 - 60
MŽ Kadetkinje // 6. kolo
FSV - ŽKK Pula 73 - 38
Arx - Rovinj 69 - 80
MŽ Predkadetkinje // 1. kolo
Krk - FSV 20 - 85
ŽKK Brionka Pula - Gospić 48 - 43
ŽL Juniori // 14. kolo
Stoja - Rudar 125 - 48
ŽL Kadeti // 2. kolo
Stoja - Pazin 102 - 77
Poreč - Pula 1981 73 - 50
ŽL Predkadeti // 8. kolo
Pazin - Poreč 73 - 32
Pula 1981 - Novigrad 67 - 43
ŽL Dječaci // 9. kolo
Rudar - Fažana 27 - 53

Najava utakmica

Šijana osvojila Pattinaggio basket kup

Objavljeno: 30.12.2019.

ŠIJANA osvjojila turnir

Iako je izgledalo da će finale ići jednosmjernom ulicom, jer je Šijana povela čak 19-0 i držalo sigurno vodstvo od 20-tak razlike u prvom poluvremenu, tek tada se Maljić i društvo bude i smanjuju do četvrte četvrtine na minus 10 (45-35). U posljednjoj četvrtini Vesna Loborika je čak uspjela i povesti 48-47, a oko 1.30 prije kraja Vanja Perdija postiže prvi koš iz igre za ponovno vodstvo koje šijanci uspjevaju zadržati do kraja do konačnih 52-48.

Organizator je za najboljeg igrača turnira proglasio Ante Graso, za najbolji potez turnira je odlučeno da je to dodavanje Nino Rakića za alley oop Matija Maljića na utakmici polufinala.

Najbolji strijelac je Nino Rakić iz ekipe Vesna Loborika sa ukupno 68 postignutih koševa.

U natjecanju trica ovogodišnji pobjednik je Tone Grubešić .

U utakmici za 3. mjesto bolja je bila ekipa Otpadnika koja je pobjedila Hobu rezultatom 54-47.

Polufinale:

ŠIJANA - HOBA 63-28 (16-7, 13-7, 18-5, 16-9)

Šijana: Kaić 5, Perdija 9, Sijamhodžić 11, Malagić 2, A. Grašo 13, Maksimović 7, P. Grašo 6, Babić 6, Grabovac 2, Brkljača 2.

HOBA: Brzac, Pajković 2, Đani Koljanin, Đuraki 2, Maurel 2 Grbavčić, Jodanović 12, Hodžić 10, Škifić.

VESNA LOBORIKA - OTPADNICI 69-45 (19-8, 18-7, 17-15, 15-15)

VESNA LOBORIKA: Abbas 3, N. Rakićć 14, Cvitanović 6, Dasko, Đokić 6, Barbić 6, Minić 3, Grubešić 6, Ban 4, Maljić, Dundović.

OTPADNICI: Milotić, Kondić, D. Rakić 16, Ivanek 3, Borina 3, Miličević 3, Kajtazović 19, Milotić 1, M. Milohanović, A. Milohanović.

Za 3. mjesto:

HOBA - OTPADNICI 47-54 (10-12, 10-19, 14-7, 13-16)

Brzac, Pajković 14, Ozren Grbavčić 2, Davor Jodanović 11, Hodžić 8, Kristijan Maurel 4, Andrea Đuraki, Škifić 8.

OTPADNICI: Milotić K., Gordan KondićRodman Rakić Dino 19, David Ivanek 2, Toni Borina 3, Antonio Milicevic 3, Sandro Kajtazovic 14, Dominik MilotićMatija Milohanović 14, Andrea Milohanović.

FINALE:

ŠIJANA - VESNA LOBORIKA 52-48 (24-4, 10-14, 11-17, 7-13)

ŠIJANA: Luka Kaić 12, Vanja Perdija 12, Semil Sijamhodzic 6, Emil MalagićPetar Grašo 12, Dino Maksimovic 2, Ante Graso 4, Domagoj BabićNikola Grabovac 4, Marko Brkljača.

VESNA LOBORIKA: Benny Abbas 1, Nino Rakić 7, Petar Cvitanović 6, Nino Dasko 6, Stefan ĐokićRobi Barbic 2, Andrija MinićTone GrubešićDominik BanMatija Maljić 24, Ivan Dundović 2.