Prva ženska liga // 9. kolo
FSV - Plamen Požega 76 - 62
Trešnjevka - Zadar 92 - 84
Medveščak - Ragusa 61 - 71
Zagreb - Šibenik 54 - 74
ŽKK Brionka Pula - Split 72 - 86
Prva muška liga // 11. kolo
Cedevita junior - Ribola Kaštela 80 - 71
Zapruđe - Pula 1981 74 - 91
Sesvete - Bosco 68 - 82
Jazine Arbanasi - Samobor 103 - 85
Omiš Čagalj Tours - Universitas 69 - 67
Rudeš - Dubrovnik 94 - 77
A2 muski // 11. kolo
Krk - Kastav 94 - 88
Kvarner 2010 - Pazin 99 - 68
Crikvenica - Rudar 73 - 56
MŽ Juniori // 6. kolo
Stoja - Pazin 73 - 89
MŽ Kadeti // 10. kolo
Poreč - Stoja 68 - 100
Pazin - Crikvenica 70 - 76
FSV - Kastav 83 - 49
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Kastav - Pazin 60 - 107
Crikvenica - Stoja 57 - 97
MŽ Dječaci // 6. kolo
Pazin - Oliva 54 - 71
Kastav - Cres 77 - 40
Stoja - Crikvenica 44 - 47
MŽ Kadetkinje // 6. kolo
FSV - ŽKK Pula 73 - 38
Arx - Rovinj 69 - 80
ŽL Juniori // 8. kolo
Umag - Pula 1981 63 - 96
ŽL Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Novigrad 81 - 30
ŽL Dječaci // 5. kolo
Umag - Pazin 18 - 93
Pula 1981 - Rovinj 75 - 9
Oliva - Poreč 88 - 29
Rudar - Novigrad 42 - 61

Najava utakmica

Ivis u kadetskoj repki

Objavljeno: 31.12.2015.

{nl}

Odličan rad s mlađim kategorijama u Košarkaškom klubu Stoja dobio je potvrdu u vidu poziva Mateu Ivisu na pripreme kadetske reprezentacije Hrvatske. Pripreme na kojima sudjeluju igrači godišta 2000. i 2001. održavaju se u Velikoj od 2. do 9. siječnja 2016. godine.

{nl}{nl}ivis.jpg

Pazin uspješan u Poreču

Objavljeno: 31.12.2015.

{nl} U posljednjoj ovogodišnjoj aktivnosti pazinski mladi košarkaši rođeni 2001. bili su nadomak osvajanja 12 međunarodnog Božićnog turnira u Poreču na kojem nastupaju već 12 godina i koje organiziraju košarkaški djelatnici Željko Ciglar iz Gorice i Leon Fajdetić iz Broda.
U njihovoj kategoriji 2001. igralo je 16 ekipa. ...
{nl}{nl}2015.ghia.u.porecu.jpg

Minibasket Stoji

Objavljeno: 28.12.2015.

{nl} Prvi Pattinaggio minibasket kup otišao je u ruke Stoji koja je u finalu pobjedila Pulu 1981 II rezultatom 32-24.U utakmici za 3. mjesto Pula 1981 I pobjedila je Fažanu 20-16.
{nl}{nl}2015.Patt.minibasket.svi.jpg

Vesna sirevi ponovili prošlogodišnji uspjeh

Objavljeno: 28.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi pobjedom protiv Kostura i pijuna ponovili su prošlogodišnji uspjeh i druga puta zaredom podignuli pehar pobjednika turnira Pattinaggio basket kupa.
Iako su slabo startali (2 poraza iz dvije utakmice), sustav odigravanja im je išo na ruku, jer su najbolji bili kad je najviše bilo potrebno u nokaut fazi. Finalnu utakmicu započeli su odličnom igrom u obrani i napadu i poveli 20-5 što se pokazalo nedostižnom prednošću za Kostur i pijune.

Vesna sirevi bolji od Šijane

Objavljeno: 27.12.2015.

{nl}
Šijana se nije uspjela "osvetiti" Vesna sirevima za prošlogodišnji poraz u polufinalu. Opet su bili bolji lanjski pobjednici predvođeni Matijom Maljićem koji je uz 22 postignuta koša odigrao i odlučnu rolu u obrani svoje momčadi.
U tri preostale utakmice Caffe bar Sirena, Kostur i pijuni i Orašasti plodovi nisu imali većih problema, tako da su parovi današnjih polufinala Vesna sirevi - Caffe bar Sirena i Kostur i pijuni - Orašasti plodovi.

Rezultati 1/8 finala

Objavljeno: 26.12.2015.

{nl}

1. UNI BOYS - ORAŠASTI PLODOVI 52 : 57 (12:24,11:12,17:12,12:9)

Uni boys: Čolo 6 , Šabić, Šegota, Dodik 12, Kesedžić, Jakšić, Vitasović, Pilipović, Jodanović 11 , Maurel K. 19, Tadić 4.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 26, Kovačević 4, Vujić 3, Leverić, Mitrović 4, Mohorović, Vidović, Travica 18, Rade 2.

2. VESNA SIREVI - COK & PANJ 55 : 45 (18:6,10:7,14:11,13:21)

Vesna sirevi: Grubešić, Rakić 8, Minić, Dundović, Đokić 10, Brabić, Dasko 2, Ivis, Bulešić 6, Maljić 24, Kolić 5.

Cok & Panj: Morović 18, Škoro A. 10, Macan, Lukić, Despić 11, Barišić Perkić 2, Škoro Ar. , Hrvatin 4.

Perko i Trehub na pripremama kadetkinja

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}
Barbara Trehub i Anja Perko (ŽKK Pula) će od 02-08.01.2016. godine u Slavonskom brodu sudjelovati na okupljanju ženske kadetske reprezentacije, gdje će se među 20 odabranih kandidatkinja pokušati izboriti među 12 najboljih koje će nastupiti na narednim natjecanjima reprezentacije.

Odigrane posljednje utakmice po grupama

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}Odigrane posljednje utakmice u grupi A, te minibasketu:

1. TNT - COK & PANJ 38 : 34 (10:7,6:11,9:12,13:4)
2. UNI BOYS - KOSTUR I PIJUNI 61 : 60 (8:19,11:8,15:11,18:14,9:8)

MINIBASKET
1. KK FAŽANA - KK PULA 1981 1 10 : 22 (2:6,2:2,2:4,4:10)
2. KK STOJA 1 - KK PULA 1981 2 41 : 25 (12:7,7:4,12:6,10:8)

Termini završnog dana Pattinaggio kupa

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} NEDJELJA 27.12.2015.:


10.00 sati PK ½ finale Pobjednik: ŠIJANA-VESNA SIREVI/A3 - C.b. SIRENA/A2

11.00 sati PK ½ finale Pobjednik: KOSTUR I PIJUNI/PADOBRANCI - DEVALLE-UNIBOYSI/ORAŠASTI PLODOVI

12.00 sati MB Za 3. mjesto Minibasket


Raspored kvalifikacija i četvrtfinala

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} 1/8 finala, PETAK, 25.12.2015.:

18.00 sati, UNIBOYSI - ORAŠASTI PLODOVI
19.00 sati, Kvalifikacije u tricama
19.30 sati, A3 - VESNA SIREVI

¼ finale, SUBOTA, 26.12.2015.:

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Next >>