Prva ženska liga // 2. kolo
FSV - Trešnjevka 49 - 72
Medveščak - Plamen Požega 74 - 51
Zagreb - Zadar 70 - 47
ŽKK Brionka Pula - Ragusa 36 - 94
Split - Šibenik 55 - 89
Prva muška liga // 3. kolo
Universitas - Ribola Kaštela 67 - 76
Samobor - Dubrovnik 83 - 77
Bosco - Rudeš 77 - 72
Pula 1981 - Omiš Čagalj Tours 81 - 54
Cedevita junior - Jazine Arbanasi 71 - 82
Zapruđe - Sesvete 65 - 79
A2 muski // 2. kolo
Kastav - Kraljevica 62 - 64
Kvarner 2010 - Krk 85 - 64
Rovinj - FSV 82 - 55
Crikvenica - Pazin 97 - 81
Jadranka - Stoja 62 - 97
Šanac - Rudar 83 - 70
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Dječaci // 1. kolo
Pula 1981 - Umag 69 - 6
Oliva - Fažana 51 - 32
Rudar - Stoja 36 - 30
Poreč - Pazin 12 - 57
Rovinj - Novigrad 29 - 39

Najava utakmica

26.10.2019. 16:00h
Pazin - Jadranka
(A2 muski)
26.10.2019. 18:00h
Krk - Rovinj
(A2 muski)
26.10.2019. 18:00h
Rudeš - Pula 1981
(Prva muška liga)
26.10.2019. 19:00h
Stoja - Šanac
(A2 muski)
27.10.2019. 18:00h
Rudar - Kastav
(A2 muski)
30.10.2019. 20:30h
Kvarner 2010 - Stoja
(MŽ Juniori)

Vesna sirevi ponovili prošlogodišnji uspjeh

Objavljeno: 28.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi pobjedom protiv Kostura i pijuna ponovili su prošlogodišnji uspjeh i druga puta zaredom podignuli pehar pobjednika turnira Pattinaggio basket kupa.
Iako su slabo startali (2 poraza iz dvije utakmice), sustav odigravanja im je išo na ruku, jer su najbolji bili kad je najviše bilo potrebno u nokaut fazi. Finalnu utakmicu započeli su odličnom igrom u obrani i napadu i poveli 20-5 što se pokazalo nedostižnom prednošću za Kostur i pijune.

Vesna sirevi bolji od Šijane

Objavljeno: 27.12.2015.

{nl}
Šijana se nije uspjela "osvetiti" Vesna sirevima za prošlogodišnji poraz u polufinalu. Opet su bili bolji lanjski pobjednici predvođeni Matijom Maljićem koji je uz 22 postignuta koša odigrao i odlučnu rolu u obrani svoje momčadi.
U tri preostale utakmice Caffe bar Sirena, Kostur i pijuni i Orašasti plodovi nisu imali većih problema, tako da su parovi današnjih polufinala Vesna sirevi - Caffe bar Sirena i Kostur i pijuni - Orašasti plodovi.

Rezultati 1/8 finala

Objavljeno: 26.12.2015.

{nl}

1. UNI BOYS - ORAŠASTI PLODOVI 52 : 57 (12:24,11:12,17:12,12:9)

Uni boys: Čolo 6 , Šabić, Šegota, Dodik 12, Kesedžić, Jakšić, Vitasović, Pilipović, Jodanović 11 , Maurel K. 19, Tadić 4.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 26, Kovačević 4, Vujić 3, Leverić, Mitrović 4, Mohorović, Vidović, Travica 18, Rade 2.

2. VESNA SIREVI - COK & PANJ 55 : 45 (18:6,10:7,14:11,13:21)

Vesna sirevi: Grubešić, Rakić 8, Minić, Dundović, Đokić 10, Brabić, Dasko 2, Ivis, Bulešić 6, Maljić 24, Kolić 5.

Cok & Panj: Morović 18, Škoro A. 10, Macan, Lukić, Despić 11, Barišić Perkić 2, Škoro Ar. , Hrvatin 4.

Perko i Trehub na pripremama kadetkinja

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}
Barbara Trehub i Anja Perko (ŽKK Pula) će od 02-08.01.2016. godine u Slavonskom brodu sudjelovati na okupljanju ženske kadetske reprezentacije, gdje će se među 20 odabranih kandidatkinja pokušati izboriti među 12 najboljih koje će nastupiti na narednim natjecanjima reprezentacije.

Odigrane posljednje utakmice po grupama

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}Odigrane posljednje utakmice u grupi A, te minibasketu:

1. TNT - COK & PANJ 38 : 34 (10:7,6:11,9:12,13:4)
2. UNI BOYS - KOSTUR I PIJUNI 61 : 60 (8:19,11:8,15:11,18:14,9:8)

MINIBASKET
1. KK FAŽANA - KK PULA 1981 1 10 : 22 (2:6,2:2,2:4,4:10)
2. KK STOJA 1 - KK PULA 1981 2 41 : 25 (12:7,7:4,12:6,10:8)

Termini završnog dana Pattinaggio kupa

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} NEDJELJA 27.12.2015.:


10.00 sati PK ½ finale Pobjednik: ŠIJANA-VESNA SIREVI/A3 - C.b. SIRENA/A2

11.00 sati PK ½ finale Pobjednik: KOSTUR I PIJUNI/PADOBRANCI - DEVALLE-UNIBOYSI/ORAŠASTI PLODOVI

12.00 sati MB Za 3. mjesto Minibasket


Raspored kvalifikacija i četvrtfinala

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} 1/8 finala, PETAK, 25.12.2015.:

18.00 sati, UNIBOYSI - ORAŠASTI PLODOVI
19.00 sati, Kvalifikacije u tricama
19.30 sati, A3 - VESNA SIREVI

¼ finale, SUBOTA, 26.12.2015.:

Caffe bar Sirena bolja od Vesna sireva

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi izgubili su i drugu utakmicu u grupi. Caffe bar Sirena je s lakoćom pobjedila oslabljeni sastav prošlogodišnjih prvaka 66-42, kojima ostaje da kroz kvalifikacije pokušaju vratiti prošlogodinji sjaj. Šijana je nakon pojačavanja ritma uspjela pobjediti Padobrance, dok je TNT pobjedio Uniboyse.
U utakmicama Minibasketa Fažana i Stoja su bili bolji od Stoje 2, odnosno, Stoje 3.

Devalle prvi u skupini B

Objavljeno: 23.12.2015.

{nl}
Pobjedom nad ekipom Caffe bar Sirena, Devalle su osigurali prvo mjesto i četvrtfinale sa pobjednikom utakmice A4-C3. Favorizirana Šijana se namučila protiv Orašastih plodova, dok su Kostur i pijuni drugom pobjedom vjerojatno osigurali 1. poziciju.

Pattinaggio minibasket

Objavljeno: 22.12.2015.

{nl} I najmlađi članovi odigrali su 1. kolo Pattinaggio basketa. Evo rezultata:

KK PULA 1981 1 - KK STOJA 2 23 : 12 ( 2:2,7:2,12:0,2:8)
KK PULA 1981 2 - KK STOJA 3 32 : 17 (2:10, 12:1, 14:0,4:6)

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>