Prva ženska liga // 4. kolo
FSV - Medveščak 69 - 71
Zagreb - Trešnjevka 43 - 71
ŽKK Brionka Pula - Plamen Požega 100 - 105
Split - Zadar 78 - 80
Šibenik - Ragusa 59 - 70
Prva muška liga // 6. kolo
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 57 - 67
Omiš Čagalj Tours - Sesvete 86 - 78
Rudeš - Zapruđe 80 - 76
Dubrovnik - Cedevita junior 91 - 86
Universitas - Pula 1981 88 - 82
Samobor - Bosco 77 - 78
A2 muski // 6. kolo
Kastav - Rovinj 59 - 94
Crikvenica - Kvarner 2010 62 - 99
Jadranka - Kraljevica 74 - 80
Šanac - Krk 81 - 65
Rudar - FSV 48 - 84
Pazin - Stoja 76 - 101
MŽ Juniori // 1. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 109 - 102
Pazin - FSV 66 - 84
MŽ Kadeti // 4. kolo
FSV - Crikvenica 103 - 45
Pazin - Stoja 97 - 117
MŽ Predkadeti // 2. kolo
Crikvenica - Pazin 33 - 81
MŽ Dječaci // 2. kolo
Crikvenica - Pazin 62 - 49
FSV - Stoja 86 - 22
Oliva - Kastav 86 - 46
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 2. kolo
Pazin - Stoja 77 - 46
Pula 1981 - Poreč 36 - 61
ŽL Dječaci // 2. kolo
Rovinj - Poreč 13 - 57
Pazin - Rudar 51 - 20
Stoja - Oliva 29 - 52
Fažana - Pula 1981 25 - 45
Novigrad - Umag 48 - 22

Najava utakmica

Predkadeti u Pazinu

Objavljeno: 17.11.2014.

{nl}

Skupina A

Škola košarke Dražen Petrović Šibenik - Belišće - 46-52
Ghia staff Pazin - Škola košarke Dražen Petrović Šibenik - 53-31
Ghia staff Pazin- Belišće - 62-34

Skupina B

Hrvatski sokol Osijek - Kastav- 42-65
Ghia staff Pazin II- Kastav- 23-69
Hrvatski sokol Osijek - Ghia staff II - 54-20

Derbi neporaženih u A2

Objavljeno: 31.10.2014.

{nl}{nl}{nl}{nl}

PULA{nl}1981 – STOJA, PETAK, 31.10., 20 sati, Dvorana SC Mirna

{nl}{nl}

Nakon dugo vremena{nl}pulski košarkaški derbi osim tradicionalnog rivaliteta nosi i rezultatski{nl}značaj. Dvije pulske ekipe drže vrh ljestvice A-2 Lige Zapad kao jedine{nl}neporažene momčadi nakon tri odigrana kola.{nl}{nl}{nl}


Instruktori HKS-a u Puli

Objavljeno: 26.10.2014.

Jučer su u Pulu na ogledni trening perspektivnih kadeta iz županijskih klubova u svojstvu instruktora HKS-a došli gospoda Boris Sinković i Vlado Vanjak kako bi dobili uvid na igrače kojima raspolažemo. U razgovoru sa trenerima mlađih kategorija dogovoreno je da se i dalje prati rad i razvoj potencijalnih reprezentativnih kandidata, te kako će se u naredno vrijeme održati ogledni trening zajednički na nivou regije zapad.

Stoja pobjednik Kupa

Objavljeno: 23.10.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje osvojili{nl}su Kup Hrvatske „Krešimir Ćosić“ za Istarsku županiju. U finalu, koje je{nl}odigrano u SC Mirna, bili su bolji od gradskog rivala Pule 1981 rezultatom{nl}86:76.

{nl}{nl}

Najbolji kod pobjednika{nl}bio je Kordiš sa 27 koševa, dok je za Pulu 1981 Rakić zabio 26 koševa.

{nl}{nl}{nl}

U finalu kupa Pula 1981 i Stoja

Objavljeno: 17.10.2014.

{nl} Pulski klubovi odmjeriti će snage u finalnoj utakmici Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju.
Pula 1981 je u Pazinu pobjedila Ghia staff 76-55, dok je Stoja u Labinu bila bolja od istoimene ekipe 96-55.

Finalna utakmica je na rasporedu 22.10. srijeda, u dvorani SC Mirna s početkom u 19.30 sati.

Odigrano 1. kolo A2 lige

Objavljeno: 13.10.2014.

http://www.kkrovinj.hr/
http://www.kkstoja.net/#!stoja-startala-pobjedom/ch1l
{nl}{nl}{nl}

Kup K. Ćosića za Istarsku županiju

Objavljeno: 05.10.2014.

Na jučerašnjem sastanku predstavnika klubova izvučeni su parovi Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju ali i svih ostalih mlađe dobnih kategorija. U prvom kolu sastaju su Rovinj - Stoja i Ghia staff - Pula 1981, a Labin dočekuje pobjednika prvo navedenog para za ulazak u finale. Utakmice će odigrati ove srijede, čim nam domaćini (Rovinj i Ghia staff) dostave satnice.

Završen 10. memorijal M. Salamun Salko

Objavljeno: 02.10.2014.

{nl}
U Pazinu je održan jaki jubilarni deseti memorijalni juniorski turnir Marijan Salamun - Salko sa jednim od najjačih izdanja u proteklom razdoblju.
Utakmicu su otvoriliŠiroki i domaćin.
{nl}{nl}salko03.2014.jpg

Memorijal V. Šešelja

Objavljeno: 25.09.2014.

{nl}{nl}

9.MEMORIJAL VLADIMIR{nl}ŠEŠELJA

{nl}{nl}

{nl}{nl}

Turnir posvećen čovjeku koji je{nl}pokrenuo pravu žensku košarku kao trener ženske ekipe DTO PARTIZAN,a kasnije{nl}ekipa PULE,i ISTRAGRAĐAVNO-g.Ostavši u ženskoj košarci preko 20 godina,a u{nl}pulskoj košarci do svoje smrti preko 40 godina u različitim funkcijama od{nl}trenera,sportskog direktora muške ekipe u najboljim godinama pulske košarke od{nl}1972 do 1987.

{nl}{nl}

{nl}{nl}

ODRŽAVANJE : 27-28.09.2014.

{nl}{nl}

SUDJELUJU:

{nl}{nl}

-GROSUPLJE Grosuplje

{nl}{nl}

-GINNASTICA TRIESTINA Trst

{nl}{nl}

-INTERCLUB MUGGIA

{nl}{nl}

-ROCKWOOL PULA

{nl}{nl}

{nl}{nl}

Utakmice se igraju u dvoraniDVORANA MATE PARLOV u subotu 27.09. Trg kralja Tomislava 7, a u nedjelju 28.09. u dvorani SC Mirna (Pattinaggiu)

{nl}{nl}{nl}

Najava memorijala M. Salamaun - Salko

Objavljeno: 24.09.2014.

{nl} Ove godine tradicionalni turnir odigrat će se za godište U 17, na kojem će pored domaćina Ghia staffa nastupitiSplit, BC Treviso basket i KK Široki.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>