Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // Finale
Stoja - Rovinj 100 - 47
ŽL Predkadeti // Finale
Stoja - Pazin 117 - 77
ŽL Predkadetkinje // 9. kolo
Pazin - Rudar 37 - 51
Rovinj - ŽKK Pula 85 - 53
ŽL Dječaci // 1/2 finale
Stoja - Fažana 54 - 31
Pula 1981 - Pazin 31 - 33

Najava utakmica

ŽKK Rockwool izgubio prvu utakmicu

Objavljeno: 16.04.2014.

{nl} Večeras je u Zagrebu ŽKK Rockwool dobro odigrao prvu utakmicu polufinala A1 lige iako je izgubio od Medveščaka rezutatom 60-54. Slijedeća utakmica igra se u Puli, a ukoliko naša momčad pobjedi, očekujemo još neizvjesniju 3. utakmicu u Zagrebu.
Druga utakmica igra se u Puli, dvorana SC Mirna u UTORAK 22.04. s početkom u 17.00 sati.

ŽKK Rockwool u polufinalu

Objavljeno: 12.04.2014.

{nl} ŽKK Rockwool se nakon druge pobjede protiv Šibenika plasirao u polufinale u kojem će igrati najvjerovatnije protiv Medveščaka. Utakmicu u Šibeniku naše košarkašice riješile su u svoju korist rezultatom 69-58 i sa obje pobjede plasirale se u poluzavršnicu PH, što je napravila i ekipa Novog Zagreba pobjedom u Zadru rezultatom 91-51.

In memoriam: Antun Tomić Toni

Objavljeno: 07.04.2014.

{nl}{nl}{nl}
Košarka u Puli i Istri izgubila je još jednog vrijednog košarkaškog djelatnika.
ANTUN TOMIĆ TONI preminuo je u 50. godini na mjestu Izvršnog dopredsjednika Košarkaškog saveza Istarske županije, odnosno, na mjestu trenera kadeta i predkadeta KK Pula 1981, u klubu u kojemu je kao jedan od osnivača 1997. g., djeluje u svim strukturama kluba.
Katica za sve, kada nema tko ili netko nešto ne stigne uraditi, uvijek je tu Toni, prisutan i pun volje za pomoći. Na terenu i izvan njega zabavan, optimističan i pun humora, zbog čega su ga igrači obožavali i s nestrpljenjem isčekivali slijedeći trening i utakmicu.

Tonijev lik ostat če trajno zapamćen u srcima i mislima svih košarkaša i košarkašica.

01_kk_pula1981.jpg

ŽKK Rockwool za 3. mesto

Objavljeno: 21.03.2014.

U nedjelju će, s početkom u 12.00 sati pulski ŽKK Rockwool pokušati i u uzvratnoj prvenstvenoj utakmici pokušati pobjediti zagrebačku Trešnjevku što bi pulskom klubu praktično osiguralo 3. poziciju prije doigravanja i lakše utakmice u doigravanju. Utakmica se igra u nedjelju u 12.00 sati u Zagrebu.

Umag u Crikvenici

Objavljeno: 02.02.2014.

18. i {nl}19. 01. 2014. u Crikvenici održan je drugi košarkaški turnir „Delfin“. U istom {nl}danu dvije crikveničke dvorane bile su popunjene sa 12 ekipa i gotovo 150 {nl}košarkaša! Na turniru su se održala dva zasebna natjecanja, u jednom su {nl}sudjelova djeca 2001. godišta, a u drugom djeca rođena {nl}2003.

{nl}

Na {nl}turniru za 2001. godište pobjednik natjecanja bila je ekipa FSV iz Rijeke a na {nl}turniru za 2003. godište najbolja je bila ekipa KK Cedevita. {nl}

{nl}

Umag_lavici.jpg

Agrodiskont pobjednik turnira

Objavljeno: 29.12.2013.

{nl}
Agrodiskont je pobjednik ovogodišnjeg košarkaškog turnira Pattinaggio basket kup. U finalu su sa 54-41 pobjedili dosad neporaženu momad Šijanu i tako im uzvratili za poraz u 1. fazi natjecanja po grupama.
U utakmici za 3.mjesto Caffe bar Fender je pobjedio KK Labin koji je svojim ulaskom u polufinale ostavio dobar dojam na turniru, a za više nisu imali mogućnosti.

Dobitne ulaznice koje nisu podignute

Objavljeno: 29.12.2013.

{nl} Dobitne ulaznice koje nisu podignute (mogu se podići do ponedjeljka 30.12.2013.):

Fender, Labin, Agrodiskont i Šijana u polufinalu

Objavljeno: 28.12.2013.

{nl}
Poznati su svi sudionici sutrašnjeg polufinala. Nakon uvjerljivih pobjeda Caffe bara Fender, KK Labina i Agrodiskonta, najbolja utakmica turnira odigrana je na kraju dana u kojoj su Šijana i Ludi Suljo pokazali borbenu i lepršavu košarku sa atraktivnim dodavanjima i zakucavanjima.
Parovi polufinala koje se igra u nedjelju:
11.00 sati Caffe bar FENDER - AGRODISKONT
12.00 sati ŠIJANA - KK LABIN
13.30 sati za 3. mjesto
14.30 sati FINALE

Raspored četvrtfinala i završnice

Objavljeno: 27.12.2013.

{nl}

RASPORED ČETVRTFINALA i POLUFINALA:

SUBOTA, 28.12.2013.:

ČETVRTFINALE:

17.00 FENDER - PAZIN

18.00 ISTRA - KK LABIN

19.00 PJEŠČANA - AGRODISKONT

20.00 ŠIJANA - LUDI SULJO


Dobitne ulaznice

Objavljeno: 27.12.2013.

Dobitne ulaznice koje nisu podignute (mogu se podići do kraja turnira):
4869314 - Bujska pivovara d.o.o. - paket San Servolo
4869315 - Bujska pivovara d.o.o. - paket San Servolo
4869338 - Bujska pivovara d.o.o. - paket San Servolo
4869172 - Bujska pivovara d.o.o. - paket San Servolo
4854015 - Wiener osiguranje - prigodan poklon
{nl}{nl}{nl}

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 433
Klarić Luka (Rovinj) 350
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 326
Fabris Erik (Umag) 264
Poretti Gabriel (Rovinj) 253
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 210
Jurković Melani (Rovinj) 100
Livak Maja (Pazin) 100
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 185
Puniš Dario (Poreč) 148
Štifanić Sandro (Pula 1981) 142