Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // Finale
Stoja - Rovinj 100 - 47
ŽL Predkadeti // Finale
Stoja - Pazin 117 - 77
ŽL Predkadetkinje // 9. kolo
Pazin - Rudar 37 - 51
Rovinj - ŽKK Pula 85 - 53
ŽL Dječaci // 1/2 finale
Stoja - Fažana 54 - 31
Pula 1981 - Pazin 31 - 33

Najava utakmica

Dobre utakmice u četvrtfinalu

Objavljeno: 22.12.2012.

{nl} Netom odigrane utakmice četvrtfinala pokazale su borbu za prestiž u gradu i šire, a nakon odličnih partija u polufinale plasirale su se ekipe Stari grad, Labelle, Point of view i Osteoporoza.

Sutra će u prvoj utakmici svoje snage odmjeriti Stari grad predvođeni Gligorovićem i Paravinjom, protiv Korošecove Osteoporoze, dok će Labelle sa Bezmalinovićem, Gaćinom i Benkovićem pokušati ući u finale protiv Minića, Hadžića i društva.

Poznati svi parovi četvrtfinala

Objavljeno: 21.12.2012.

{nl}

Posljednja ekipa koja se plasirala u četvrtfinale je point of view koji je večeras pobijedio fažansku Mladost 59-25.


Sutra (subota, 22.12.) u četvrtfinalu se sastaju:
13.00 sati, Stari grad - Pečenjara Porat
14.00 sati, Prosjaci i sinovi - Labelle
15.00 sati, Fažana - point of view
16.00 sati, Pazin - Osteoporoza

Raspored subota i nedjelja

Objavljeno: 18.12.2012.

{nl}
Na utakmicama četvrtfinala i završnice svoj nastup potvrdili su nam plesne skupine Sense & dance, Coolstep, AB original, te DJ Ajdin koje će svojim plesnim točkama i muzikom uveličati košarkaški program rezerviran za ovaj vikend. Utakmice započinju u 13.00 sati sa slijedećim rasporedom:


Završene utakmice po skupinama

Objavljeno: 18.12.2012.

{nl}
Utakmicama između ŽKK Barcelona - Stari sajam i Prosjaci i sinovi - The Chweger završen je 1. dio natjecanja koji se odvijao po skupinama.
Stari sajam je kao malonogometna ekipa uspjela izboriti kvalifikacijsku utakmicu i mogućnost za prolaz među 8 najboljih, a prošlogodišnji pobjednici Prosjaci i sinovi su nakon produžetka potvrdili plasman u četvrt finale.

Kvalifikacije za ulaz među 8 odigrat će se u:
četvrtak u 20.00 sati, OSTEOPOROZA - STARI SAJAM
petak u 20.00 sati, MLADOST - POINT OF VIEW

Rezultati 2. dana

Objavljeno: 16.12.2012.

{nl} Rezultati 2. dana:

Mladost - Pazin 22-34 (7-9, 4-10, 2-13, 9-2)
Pečenjara Porat - Fažana 41-48 (12-9, 10-17, 14-8, 5-14)
Labin - Pazin 34-45 (9-17, 7-15, 7-6, 11-7)
ŽKK Barcelona - Stari grad 58-65 (13-12, 13-16, 14-25, 18-12)
Labelle - Tri pijata kalamari 56-40 (12-4, 14-10, 19-12, 11-14)
Point of view - The Chweger 59-42 (16-12, 9-6, 18-14, 16-10)
Osteoporoza - Labelle 40-45 (7-8, 14-10, 12-17, 7-10)

{nl}{nl}PC163826.JPG

Basket kup - 1. dan

Objavljeno: 16.12.2012.

{nl} U odigranim utakmicama prvog dana ovogodišnjeg Pattinaggio basket kupa postignuti su slijedeći rezultati:

Stari grad - Stari sajam C.b. Champion 46-34
Sveučilište J. Dobrile u Puli - Fažana 32-66
Mladost - Labin 41-33
Osteoporoza - Tri pijata kalamari 59-42
Point of view - Prosjaci i sinovi 57-58
Pečenjera Porat - Sveučilište J. Dobrile u Puli 62-31


Raspored utakmica Pattinaggio basket kupa 2012.

Objavljeno: 11.12.2012.

{nl}

SUBOTA 15-12-2012.:

13.00 STARI GRAD - STARI SAJAM C.B. CHAMPION

14.00 SVEUČILIŠTE J. DOBRILA - FAŽANA

15.00 MLADOST - LABIN

16.00 OSTEOPOROZA - TRI PIJATA KALAMARI

17.00 POINT OF VIEW - PROSJACI I SINOVI

18.00 PEČENJARA PORAT - SVEUČILIŠTE J. DOBRILA U PULI


Parovi Pattinaggio basket kupa 2012.

Objavljeno: 11.12.2012.

{nl}
U prostorijama Caffe bara Pattinaggio izvučeni su parovi Pattinaggio basket kupa 2012. Ekipe podijeljene u 5 grupa odigrati će međusobno, a dvije najbolje dobiti će prigodu za nastavak u ovom natjecanju.

Izvlačenje parova Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 10.12.2012.

{nl} Izvlačenje parova Pattinaggio basket kupa održati će se sutra (utorak 11.12.2012.) u Caffe baru Pattinaggio s početkom u 19.00 sati.

Propozicije Pattinaggio basket kupa 2012

Objavljeno: 26.11.2012.

{nl}

PROPOZICIJE TURNIRA “PATTINAGGIO BASKET KUP 2012”


Na turniru može sudjelovati neograničen broj momčadi koji se pravovremeno prijavi i izvrši uplatu od 400,00 KN na žiro račun 2500009-1101012827 Košarkaškog saveza Istarske županije, Pula, Marulićeva 4 s naznakom za “PATTINAGGIO BASKET KUP 2012”.

Sve troškove boravka i puta u svezi odigravanja snose momčadi samostalno u vlastitom trošku.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 433
Klarić Luka (Rovinj) 350
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 326
Fabris Erik (Umag) 264
Poretti Gabriel (Rovinj) 253
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 210
Jurković Melani (Rovinj) 100
Livak Maja (Pazin) 100
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 185
Puniš Dario (Poreč) 148
Štifanić Sandro (Pula 1981) 142