Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // Finale
Stoja - Rovinj 100 - 47
ŽL Predkadeti // Finale
Stoja - Pazin 117 - 77
ŽL Predkadetkinje // 9. kolo
Pazin - Rudar 37 - 51
Rovinj - ŽKK Pula 85 - 53
ŽL Dječaci // 1/2 finale
Stoja - Fažana 54 - 31
Pula 1981 - Pazin 31 - 33

Najava utakmica

Vesna sirevi bolji od Šijane

Objavljeno: 27.12.2015.

Šijana se nije uspjela "osvetiti" Vesna sirevima za prošlogodišnji poraz u polufinalu. Opet su bili bolji lanjski pobjednici predvođeni Matijom Maljićem koji je uz 22 postignuta koša odigrao i odlučnu rolu u obrani svoje momčadi.
U tri preostale utakmice Caffe bar Sirena, Kostur i pijuni i Orašasti plodovi nisu imali većih problema, tako da su parovi današnjih polufinala Vesna sirevi - Caffe bar Sirena i Kostur i pijuni - Orašasti plodovi.

U minibasketu u finalu će igrati Stoja i Pula 1981 II, koji su izborili pobjedama nad Fažanom, odnosno, Pulom 1981. Peto mjesto zauzela je ekipa Stoja II koja je pobjedila Stoju III rezultatom 28-27.

1. ŠIJANA - VESNA SIREVI 48 : 55 (12:10,11:14,5:13,20:18)

Šijana: Grabovac, Mezulić 4, Elbl, Malagić, Božić, Kaić 6, Grašo P. 6, Maksimović 4, Grašo A. 15, Dubroja 13, Milić

Vesna sirevi: Grubešić, Minić, Kolić, Dundović 2, Đokić 5, Barbić 9, Dasko 3, Rakić 4, Bulešić 10, Maljić 22, Ivis.

2. CAFFE BAR SIRENA - TNT 50 : 38 (12:7,15:10,12:10,11:11)

Caffe bar Sirena: Radoslav 4, Puh 13, Štifanić 6, Ujčić, Poldrugo, Vidulin 7, Tkalec, Štifanić D. 7, Petrović A. 3, Petrović G. 8, Morić 2.

TNT: Fabijanić 7, Ćosić 5, Valić 9, Maurel 11, Orović, Nikodijević, Škalec, Pašić, Janković, Sterpin, Buršić L. 4, Buršić M. 2.

3. KOSTUR i PIJUNI - PADOBRANCI 70 : 51 (14:10,26:9,14:11,16:21)

Kostur i pijuni: Sablić 4, Gligorović 13, Šebelić 2, Antolović 10, Koljanin 13, Kristaj, Čalić 2, Zadravec, Perković 26.

Padobranci: Erlić, Brusić, Krištotić, Siranović, Kveder 27, Kalender 2, Ošaben 3, Turković 3, Pelić, Mehora 11, Kaštelan 5.

4. DEVALLE - ORAŠASTI PLODOVI 44 : 70 (5:24,8:17,16:11,15:18)

Devalle: Valić, Savin Belas M.M. 2, Zvijerac 6, Komljen, Ćosić 8, Savin Belas A., Drobnjak 9, Ban 13, Kajtazović 3, Antić 3.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 7, Kovačević 7, Vujić 9, Leverić 4, Mitrović 6, Mohorović, Vidović 15, Travica 14, Rade 8.

Raspored utakmica, nedjelja:

Polufinale:

10.00 sati, Vesna sirevi - Caffe bar Sirena

11.00 sati, Kostur i pijuni - Orašasti plodovi

14.15 sati, Utakmica za 3. mjesto

15.15 sati Natjecanje u tricama i zakucavanju

15.30 sati, FINALE

MINIBASKET

1. KK PULA 1981 1 - KK PULA 1981 2 15 : 37 (0:12,3:8,10:7,2:10)

KK Pula 1981 1: Jadreško 2, Damjanac 3, Perković, Pliško 4, Vrtarić, Lizzul, Premate 2, Štifanić, Damjanac, Belinić, Kalčić 2, Rustemi, Kikić 2. Trener: Žarić

KK Pula 1981 2: Tomrlin, Subašić 2, Lendjel 6, Kolić 4, Orlić, Međeši 4, Mardešić, Laković V., Ravnić, Laković A., Kajtazović 19, Udovičić 2. Trener: Terlević

2. KK STOJA 1 - KK FAŽANA 42 : 15 (12:2,8:7,14:4,8:2)

KK Stoja 1: Matošević 14, Pekica 4, Mačina, Šarać 8, Miošić, Mlatac, Rosanda 4, Sošić 12, Castellichio, Steblaj, Matić. Trener: Valić

KK Fažana: Džafić , Škare 4, Kristić, Mikulić 2, Flegar I. 6,Flegar A., Filipović, Korbar, Ljubenović 3, Blažević,. Trener: Vlah

za 5. mjesto: KK STOJA 2 - KK STOJA 3 28 : 27 (10:4,10:6,2:6,6:11)

KK Stoja 2: Breščić 2, Cukerić, Cetina 6, Jurman 4, Rakitovac, Mrazovac 2, Banko, Brajković, Stojković 14. Trener: Valić2015.minibasket.patt.5.mjesto.jpg

KK Stoja 3: Begonja, Gavrić, Teodorović, Korošec, Kleva, Brkić 15, Martinčić 2, Obradović, Bekvalac 2, Arbunić, Oto 8, Dishpalli, Gojković. Trener: Šušnica Relić


Raspored utakmica nedjelja 27.12.:

12.00 sati, za 3. mjesto, Pula 1981 - Fažana

13.00 sati, FINALE, Stoja - Pula 1981 II


 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 433
Klarić Luka (Rovinj) 350
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 326
Fabris Erik (Umag) 264
Poretti Gabriel (Rovinj) 253
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 210
Jurković Melani (Rovinj) 100
Livak Maja (Pazin) 100
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 185
Puniš Dario (Poreč) 148
Štifanić Sandro (Pula 1981) 142