Prva ženska liga // 6. kolo
FSV - Zagreb 55 - 80
ŽKK Brionka Pula - Medveščak 55 - 84
Split - Trešnjevka 59 - 86
Šibenik - Plamen Požega 110 - 57
Ragusa - Zadar 101 - 60
Prva muška liga // 8. kolo
Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours 95 - 85
Rudeš - Jazine Arbanasi 84 - 90
Dubrovnik - Sesvete 77 - 72
Universitas - Zapruđe 84 - 70
Samobor - Cedevita junior 74 - 90
Bosco - Pula 1981 81 - 57
A2 muski // 8. kolo
Kastav - Crikvenica 77 - 60
Jadranka - Rovinj 72 - 86
Šanac - Kvarner 2010 81 - 114
Stoja - Krk 90 - 72
FSV - Pazin 65 - 81
MŽ Juniori // 3. kolo
Pazin - Stoja 93 - 76
FSV - Kvarner 2010 99 - 65
MŽ Kadeti // 7. kolo
Crikvenica - Poreč 102 - 51
Stoja - Kastav 106 - 65
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Stoja - Pazin 70 - 71
MŽ Dječaci // 3. kolo
Kastav - Ri-basket 75 - 62
Stoja - Oliva 31 - 55
Crikvenica - FSV 61 - 72
Cres - Pazin 40 - 34
MŽ Kadetkinje // 2. kolo
Rovinj - FSV 42 - 96
ŽKK Pula - Arx 73 - 62
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 4. kolo
Novigrad - Stoja 65 - 85
ŽL Dječaci // 4. kolo
Rovinj - Oliva 4 - 88

Najava utakmica

05.12.2019. 20:00h
Kastav - Poreč
(MŽ Kadeti)
06.12.2019. 19:30h
Poreč - FSV
(MŽ Kadeti)
07.12.2019. 18:00h
Krk - Pazin
(A2 muski)
07.12.2019. 20:00h
Stoja - Kraljevica
(A2 muski)
07.12.2019. 20:00h
Kvarner 2010 - Rudar
(A2 muski)
08.12.2019. 11:00h
Stoja - Ri-basket
(MŽ Dječaci)
08.12.2019. 13:00h
Stoja - Kastav
(MŽ Predkadeti)
08.12.2019. 14:30h
Pazin - FSV
(MŽ Dječaci)
08.12.2019. 17:00h
Rovinj - Šanac
(A2 muski)
10.12.2019. 18:30h
Pazin - Crikvenica
(MŽ Predkadeti)
11.12.2019. 19:00h
Stoja - Pazin
(MŽ Kadeti)

Vesna sirevi ponovili prošlogodišnji uspjeh

Objavljeno: 28.12.2015.

Vesna sirevi pobjedom protiv Kostura i pijuna ponovili su prošlogodišnji uspjeh i druga puta zaredom podignuli pehar pobjednika turnira Pattinaggio basket kupa.
Iako su slabo startali (2 poraza iz dvije utakmice), sustav odigravanja im je išo na ruku, jer su najbolji bili kad je najviše bilo potrebno u nokaut fazi. Finalnu utakmicu započeli su odličnom igrom u obrani i napadu i poveli 20-5 što se pokazalo nedostižnom prednošću za Kostur i pijune.
Utakmica za 3. mjesto završila je rezultatom 88-75 u korist Caffe bar Sirene nad Orašastim plodovima.

POLUFINALE:

1. VESNA SIREVI - CB SIRENA 79 : 60 (23:17,17:15,14:7,25:21)

Vesna sirevi: Grubešić, Minić 3, Kolić, Dundović 3, Đokić, Barbić 8, Dasko 21, Rakić 10, Bulešić 19, Maljić 15, Ivis.

Caffe bar Sirena: Radoslav, Štifanić B., Ujčić, Poldrugo, Vidulin 6, Tkalec, Štifanić D. 8, Petrović A.10, Petrović G. 17, Morić 2, Puh 17 .

2. KOSTUR i PIJUNI - ORAŠASTI PLODOVI 67 : 63 (16:11,19:15,23:17,9:20)

Kostur i pijuni: Sablić 10, Gligorović 18, Šebelić 2, Antolović, Perković 21, Koljanin 6, Kristaj, Čalić 2, Zadravec 8.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 24, Kovačević 8, Vujić 2, Leverić 4, Mitrović, Mohorović 8, Vidović 11, Travica, Rade 6.


Za 3.mjesto:

CB SIRENA - ORAŠASTI PLODOVI 88 : 75 (20:23,22:19,20:19,26:14)

Caffe bar Sirena: Radoslav 4, Štifanić B., Ujčić, Poldrugo, Vidulin, Tkalec, Štifanić D. 25, Petrović A. 7, Morić 9, Puh 22, Petrović G. 21.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 33, Kovačević 2, Vujić 19, Leverić, Mitrović, Mohorović 7, Vidović 9, Travica, Rade 5.

FINALE

VESNA SIREVI - KOSTUR i PIJUNI 50 : 41 (20:8,12:10,12:9,6:14)

Vesna sirevi: Grubešić, Minić, Kolić, Dundović, Đokić, Barbić 7, Dasko 15, Rakić 2, Bulešić 18, Maljić 8, Ivis.

Kostur i pijuni: Perković 17, Sablić 8, Gligorović 9, Šebelić, Antolović, Koljanin 7, Kristaj, Čalić, Zadravec.

Konačan poredak:

1. Vesna sirevi

2. Kostur i pijuni

3. CB Sirena

4. Orašasti plodovi


Nagrade Pattinaggio kupa 2015.:

- najbolji u tricama: Marko Čalić (Kostur i pijuni)

- najbolji strijelac turnira: Saša Gligorović (Kostur i pijuni) 114 poena

- najbolji igrač turnira: Lovro Bulešić (Vesna sirevi)

- najbolji potez turnira: Nikola Gabrovac (Šijana)

- Fair play : Uni boys (u kratkom roku oformili ekipu)