25.10.2018. 20:30h
Pazin - Rovinj

Stoja prvak u predkadetima

Objavljeno: 18.06.2018.

U finalnoj utakmici doigravanja za prvaka Istarske županije odigranoj prošli tjedan pred brojnim navijačima domaćin Košarkaški klub STOJA bio je uspješniji od ekipe KK PAZIN konačnim rezultatom 90:59, te osvojio naslov prvaka Istarske županije.

Mladi košarkaši KK Stoje su već u prvoj četvrtini odigrali hrabro, požrtvovano i borbeno, tako da su odmah stekli prednost od 14 koševa razlike. U nastavku su nastavili sa dobrom igrom i dodatno povećali svoju prednost, te na kraju zasluženo pobijedili borbenog i dobrog protivnika iz Pazina.

Svaki igrač Stoje je na svoj način pridonio pobjedi a najviše se svojom borbenošću istaknuo Tomislav Šimac koji je na kraju proglašen najboljim igračem utakmice.

Potrebno je istaknuti kako su za vrijeme pauza između četvrtina svoj prvi nastup pred publikom imale mlade Cheerleadersice iz grupe Dance.

U utakmici za 3. mjesto KK Novigrad pobjedio je KK Poreč rezultatom 75-50.

KK STOJA - KK PAZIN 90 - 59
( 23:09, 20:17, 28:16, 19:17 )
( 23:09, 43:26, 71:42, 90:59 )

KK STOJA
Kostešić 17, Rojnić 13 (1x3), Unukić 2, Turić 3 (1x3), Stojšić 4, Brkić 2, Pavletić 12 (2x3), Rotar , Blažević 17 (3x3), Šimac 17, Percan 3, Pavlović,
trener: Pavletić

KK PAZIN
Udovičić 5 (1x3), Belina 20, Rabac, Ivančić 4, Ferenčić 4, Mendiković, Draguzet, Dušković 10 (1x3), Oplanić 16, Fonovi,
trener: Ferenčić