Prva muška liga // 19. kolo
Istrauni - Borovo 83 - 71
Kvarner 2010 - Podravac 91 - 94
Rudeš - Gorica 67 - 104
Agrodalm - Bosco 76 - 81
Pula 1981 - Universitas 89 - 78
Grafičar - Šanac Karlovac 88 - 82
Prva ženska liga // 22. kolo
Podravac Gigant - Zadar 66 - 75
Trešnjevka 2009 - Dubrava BLC 116 - 25
Medveščak - Brod na Savi 96 - 60
Plamen-Požega - Šibenik 51 - 66
Ragusa - Split 72 - 64
Druga muška liga - Zapad // 18. kolo
Rudar - Krk 98 - 66
Stoja - Rovinj 80 - 66
Kastav - Pazin 89 - 57
Jadranka - Kraljevica 77 - 74
MŽL Juniori // 10. kolo
Kastav - Škrljevo 89 - 82
Istrauni - Kvarner 2010 69 - 93
FSV - Pula 1981 93 - 67
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 10. kolo
Stoja - Kvarner 2010 71 - 78
Kastav - Poreč 69 - 51
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // 9. kolo
Stoja - Fažana 93 - 36
Kadeti // 9. kolo
Rovinj - Istrauni 78 - 52
Kadeti - za prvaka // 1. kolo
Stoja - Pula 1981 69 - 82
Predkadeti // 11. kolo
Pazin - Rudar 83 - 45
Predkadetkinje // 9. kolo
Rovinj - Rudar 71 - 32
Dječaci gupa A // 1/4 finale
Novigrad - Poreč 28 - 52
Umag - Pula 1981 47 - 30
Stoja - Oliva 47 - 8
Dječaci gupa B // 10. kolo
Novigrad - Rovinj 40 - 47
Fažana - Pazin II 46 - 20
Minibasket A grupa // 2. kolo
Stoja - Pazin 33 - 44
Oliva - Pazin 41 - 25
Pula 1981 - Oliva 46 - 48
Stoja - Pula 1981 20 - 44
Minibasket B grupa // 2. kolo
Umag - Poreč 58 - 15
Poreč - Rudar 40 - 8
Rudar - Stoja II 16 - 20
Umag - Stoja II 58 - 17
Pazin II - Rovinj 33 - 8
Novigrad - Rovinj 16 - 14
Novigrad - Pazin II 25 - 24
Veterani // 14. kolo
Rudar - Poreč 53 - 64

Lige - pregled poretka

Veterani

Pozicija Klub Dobivene ut. Izgubljene ut. Postignuti k. Primljeni k. Bodovi
1 Koper 9 1 904 576 19
2 Konoba Boccaporta 8 3 789 720 19
3 Poreč 6 7 807 911 19
4 Pula 1981 8 1 731 550 17
5 Marinovi prijatelji 7 1 592 463 15
6 Rudar 3 9 703 842 15
7 Zlatni otok 0 11 645 941 11
8 Pazin 0 8 416 584 8
* izvan konkurencije
1. kolo
Marinovi prijatelji - Poreč 77 - 44
Konoba Boccaporta - Zlatni otok 83 - 63
Koper - Pazin 103 - 39
Pula 1981 - Rudar 90 - 68
2. kolo
Marinovi prijatelji - Zlatni otok 72 - 48
Konoba Boccaporta - Koper 72 - 88
Rudar - Pazin 60 - 53
Poreč - Pula 1981 58 - 62
3. kolo
Pula 1981 - Marinovi prijatelji / - /
Poreč - Pazin 57 - 41
Rudar - Konoba Boccaporta 51 - 75
Zlatni otok - Koper 54 - 108
4. kolo
Koper - Marinovi prijatelji 71 - 85
Rudar - Zlatni otok 79 - 52
Poreč - Konoba Boccaporta 75 - 57
Pula 1981 - Pazin 77 - 51
5. kolo
Marinovi prijatelji - Pazin 70 - 48
Konoba Boccaporta - Pula 1981 47 - 71
Zlatni otok - Poreč 71 - 100
Koper - Rudar 74 - 47
6. kolo
Marinovi prijatelji - Rudar 66 - 53
Koper - Poreč 92 - 49
Zlatni otok - Pula 1981 65 - 70
Pazin - Konoba Boccaporta 66 - 80
7. kolo
Konoba Boccaporta - Marinovi prijatelji / - /
Zlatni otok - Pazin / - /
Koper - Pula 1981 / - /
Rudar - Poreč 53 - 64
8. kolo
Poreč - Marinovi prijatelji 47 - 72
Rudar - Pula 1981 39 - 84
Pazin - Koper / - /
Zlatni otok - Konoba Boccaporta 67 - 84
9. kolo
Zlatni otok - Marinovi prijatelji 57 - 98
Koper - Konoba Boccaporta / - /
Pazin - Rudar 63 - 70
Pula 1981 - Poreč 99 - 85
10. kolo
Pula 1981 - Marinovi prijatelji / - /
Pazin - Poreč / - /
Konoba Boccaporta - Rudar 72 - 66
Koper - Zlatni otok 83 - 54
11. kolo
Marinovi prijatelji - Koper 52 - 95
Rudar - Zlatni otok / - /
Poreč - Konoba Boccaporta 46 - 79
Pula 1981 - Pazin / - /
12. kolo
Pazin - Marinovi prijatelji / - /
Pula 1981 - Konoba Boccaporta 72 - 73
Poreč - Zlatni otok 58 - 50
Rudar - Koper 64 - 85
13. kolo
Marinovi prijatelji - Rudar / - /
Poreč - Koper 60 - 105
Pula 1981 - Zlatni otok 106 - 64
Konoba Boccaporta - Pazin 67 - 55
14. kolo
Konoba Boccaporta - Marinovi prijatelji / - /
Zlatni otok - Pazin / - /
Koper - Pula 1981 / - /
Rudar - Poreč 53 - 64