Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 12. kolo
Pazin - Zamet 88 - 71
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 14. kolo
Stoja - FSV 96 - 69
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Polufinale
Stoja - Pula 1981 97 - 56
ŽL Kadeti // 14. kolo
Rovinj - Rudar 66 - 39
ŽL Predkadeti // 12. kolo
Oliva - Pula 1981 48 - 79
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25

Lige - pregled poretka

MŽ Kadeti

Pozicija Klub Dobivene ut. Izgubljene ut. Postignuti k. Primljeni k. Bodovi
1 Kvarner 2010 10 1 902 694 21
2 FSV 6 4 731 737 16
3 Stoja 4 7 811 791 15
4 Poreč 0 8 420 642 8
* izvan konkurencije
1. kolo
Poreč - FSV 47 - 64
Kvarner 2010 - Stoja 90 - 69
2. kolo
FSV - Stoja 69 - 61
Poreč - Kvarner 2010 51 - 93
3. kolo
FSV - Kvarner 2010 61 - 83
Poreč - Stoja 69 - 78
4. kolo
FSV - Poreč 99 - 62
Stoja - Kvarner 2010 65 - 86
5. kolo
Stoja - FSV 88 - 63
Kvarner 2010 - Poreč 76 - 45
6. kolo
Kvarner 2010 - FSV 79 - 68
Stoja - Poreč 91 - 31
7. kolo
Poreč - FSV / - /
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
8. kolo
FSV - Stoja 67 - 64
Poreč - Kvarner 2010 / - /
9. kolo
Kvarner 2010 - FSV 91 - 59
Stoja - Poreč 76 - 72
10. kolo
Stoja - Kvarner 2010 74 - 77
FSV - Poreč / - /
11. kolo
Stoja - FSV 79 - 88
Kvarner 2010 - Poreč 65 - 43
12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
Stoja - Poreč / - /

 

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 188
Jakšić Marin (Stoja) 170
Kostić Matej (Stoja) 155
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 259
Klarić Luka (Rovinj) 244
Maurel Egon (Umag) 201
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Fabris Erik (Umag) 214
Poretti Gabriel (Rovinj) 196
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 67
Bošković Gobo Ines (Rudar) 58
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 137
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 99