Prva muška liga // 19. kolo
Istrauni - Borovo 83 - 71
Kvarner 2010 - Podravac 91 - 94
Rudeš - Gorica 67 - 104
Agrodalm - Bosco 76 - 81
Pula 1981 - Universitas 89 - 78
Grafičar - Šanac Karlovac 88 - 82
Prva ženska liga // 22. kolo
Podravac Gigant - Zadar 66 - 75
Trešnjevka 2009 - Dubrava BLC 116 - 25
Medveščak - Brod na Savi 96 - 60
Plamen-Požega - Šibenik 51 - 66
Ragusa - Split 72 - 64
Druga muška liga - Zapad // 18. kolo
Rudar - Krk 98 - 66
Stoja - Rovinj 80 - 66
Kastav - Pazin 89 - 57
Jadranka - Kraljevica 77 - 74
MŽL Juniori // 10. kolo
Kastav - Škrljevo 89 - 82
Istrauni - Kvarner 2010 69 - 93
FSV - Pula 1981 93 - 67
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 10. kolo
Stoja - Kvarner 2010 71 - 78
Kastav - Poreč 69 - 51
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // Finale
Stoja - Istrauni 84 - 76
Pula 1981 - Rovinj 79 - 66
Kadeti // 12. kolo
Istrauni - Rovinj 39 - 70
Kadeti - za prvaka // Finale
Pula 1981 - Fažana 84 - 56
Pazin - Stoja 73 - 59
Predkadeti // Finale
Novigrad - Poreč 75 - 50
Stoja - Pazin 90 - 59
Predkadetkinje // 9. kolo
ŽKK Pazin - Stoja 34 - 64
Rovinj - Rudar 71 - 32
Dječaci gupa A // Finale
Novigrad - Pula 1981 39 - 45
Stoja - Pazin 31 - 66
Rovinj - Oliva 34 - 35
Umag - Poreč 40 - 39
Dječaci gupa B // 10. kolo
Novigrad - Rovinj 40 - 47
Fažana - Pazin II 46 - 20
Minibasket A grupa // Finale
Pula 1981 - Stoja 43 - 39
Oliva - Pazin 36 - 24
Minibasket B grupa // Finale
Novigrad - Rudar 40 - 8
Rovinj - Poreč 36 - 22
Poreč - Rudar 22 - 21
Novigrad - Rovinj 36 - 34
Veterani // 14. kolo
Rudar - Poreč 53 - 64

Utakmica

Klasičar

59

Novigrad

71

Klasičar
Rajnović Luka25
Kovačić Tibor20
Pajković Ivan6
Gudelj Gabriel4
Bratulić Dino2
Martinović Michael2
Novigrad
Turković Kristijan26
Carlin Alvin22
Fabris Dino18
Ograjšek Mateo2
Bukovac Erik2
Bukovac Danko1
Suci: Barić, Koraca
Opunomoćenik: Kurelović