Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi {nl}– Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, {nl}26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

{nl}{nl}

{nl}{nl}

17-00 h Vodnjan –{nl}Kostur i pijuni

{nl}{nl}

18-00 h Šijana –{nl}Padobranci

{nl}{nl}

19-00 h Kvalifikacije{nl}u tricama/zakucavanju

{nl}{nl}

19-15 h Vesna sirevi{nl}Loborika – Bošvina ulica

{nl}{nl}

20-15 h Panjevi –{nl}Penta

{nl}{nl}

{nl}{nl}{nl}{nl}{nl}

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

{nl}{nl}

Bošvina ulica – TNT 87 : 59{nl}(26:10,15:14,19:14,27:21)

{nl}{nl}

Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5,{nl}Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

{nl}{nl}

TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L.{nl}10, Ćosić D., Petrović G. 21, Lonzar D.{nl}2, Nikodijević J..

{nl}{nl}


{nl}{nl}

Kostur i pijuni - Stoja mladi 72 : 65{nl}(18:17,16:21,14:8,24:19)

{nl}{nl}

Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković{nl}J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

{nl}{nl}

Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21,{nl}Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.

{nl}{nl}

Natjecanje u tricama i zakucavanju

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl} U subotu 27.12., ovisno o prijavama održat će se kvalifikacije u tricama i zakucavanju. Finale je u nedjelju u 13.00 sati.
Svaka ekipa može prijaviti po dva člana za trice i za zakucavanje, a natjecanje će započeti odmah nakon završene druge utakmice subotnjeg programa, kada prijavljeni igrači trebaju biti na terenu.
Prijave se vrše mailom na kszi@inet.hr. Eventualne dodatne informacije možete dobiti na 098-322-033.

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl}


Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)



Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Šijana 53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

Kostur i pijuni - Panjevi 48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Kostur i pijuni 49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Stoja mladi - Penta 60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13)

Padobranci - Vodnjan 40 : 53 (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

Šijana - Panjevi 49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

TNT - Padobranci 45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi 81 : 53 (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

Stoja - Ribola Kaštela 91-96

Objavljeno: 18.12.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje bili su{nl}blizu ulasku u naredni krug Kupa „Krešimir Ćosić“. U uzbudljivoj i neizvjesnoj{nl}završnici bolje su se snašli gosti te slavili rezultatom 96:91.{nl}{nl}{nl}


Izvučene grupe Pattinaggio kupa

Objavljeno: 17.12.2014.

{nl} Na današnjem izvlačenju sa ukupno 9 ekipa podjeljenih u 3 grupe u slijedećih desetak dana počevši od nedjelj 21.12.2014. god. snage će odmjeriti slijedeće ekipe:

facebook:

Izvlačenje u 17.00 sati

Objavljeno: 17.12.2014.

Danas u 17.00 sati bit će izvlačenje parova Pattinaggio basket kupa u Caffe baru Ružmarin. Prijave se zaprimaju do početka izvlačenja parova.{nl}{nl}{nl}

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Next >>