Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Otvoreno PH za dječake - Stoja do četvrtfinala

Objavljeno: 01.07.2010.

Stoja je na Otvorenom prvenstvu Hrvatske za dječake (98. godište) uspjela izboriti četvrtfinale i plasirati se među 8 najboljih od 21 momčadi koje su nastupile na natjecanju.
KK Stoja kao prvak Istarske županije odlučila je nagraditi svoj najmlađi dio košarkaške obitelji poslavši ih na Otvoreno prvenstvo Hrvatske koje se odigralo u Zagrebu.

U prvoj fazi natjecanja Stoja je u grupi od 6 momčadi izborila 2. mjesto sa samo jednim porazom, od kako se kasnije ispostavilo, najbolje momčadi na turniru zagrebačkih Vučića.
U osmini finala Stoja je svladala momčad KS Zagrebačke županije, dok je ipak momčad Zagreb CO bila prejaka za odlazak naših u polufinale.
Na kraju ipak Stoja može biti zadovoljna jer su jedine dvije igubljene utakmice bile upravo do momčadi koje su odigrale finale turnira. KK Stoja je turnir odigrala pojačana sa igračima N. Travica iz KK Pula 1981, te M. Matošević iz Rovinja.

REZULTATI:

1. dio natjecanja po grupama:

Stoja : Zadar II 50:19 ( 12:0, 12:8, 14:5, 12:6 )
Stoja: Bulešić 15, Pajazetović, Tognon, Perković 3, Tomišić, Kaljić 4, Drobnjak 2, Budisavljević 2, Pajković, Hećimović 2, Pajković L. 5, Vitorović 4, Matošević 1, Travica 12. Trener: D.Kauzlarić

Stoja : Vučići 29:47 ( 4:11, 6:9, 10:13, 9:14 )
Stoja: Bulešić 13, Pajazetović, Tognon, Perković 2, Tomišić, Kaljić 1, Drobnjak 1, Budisavljević, Pajković I., Hećimović , Pajković L. 8, Vitorović, Matošević 2, Travica 2. Trener: D.Kauzlarić


Stoja : Sedam 45:23 ( 7:10, 8:9, 14:0, 16:4 )
Stoja: Bulešić 20, Pajazetović 3, Tognon, Perković, Tomišić, Kaljić, Drobnjak 1, Budisavljević, Pajković I., Hećimović, Pajković L. 10, Vitorović, Matošević, Travica 15. Trener: D.Kauzlarić


Stoja : Petrinja 65:53 ( 17:9, 16:5, 16:15, 17:24 )
Stoja: Bulešić 27, Pajazetović, Tognon, Perković 7, Tomišić, Kaljić 4, Drobnjak 2, Budisavljević, Pajković I., Hećimović 2, Pajković L. 6, Vitorović, Matošević 8, Travica 9. Trener: D.Kauzlarić


Stoja : Rudeš 52:34 ( 16:7, 11:11, 10:10, 15:6 )
Stoja: Bulešić 20, Pajazetović 8, Tognon, Perković 11, Tomišić, Kaljić, Drobnjak, Budisavljević, Pajković I., Hećimović, Pajković L. 5, Vitorović, Matošević 8, Travica 4. Trener: D.Kauzlarić


OSMINA FINALA:
Stoja : KSZŽ 58:37 ( 17:8, 13:12, 14:7, 14:10 )
Stoja: Bulešić 25, Pajazetović, Tognon, Perković, Tomišić, Kaljić 4, Drobnjak 4, Budisavljević 3, Pajković I., Hećimović 4, Pajković L. 5, Vitorović, Matošević 4, Travica 9. Trener: D.Kauzlarić


ČETVRTFINALE:
Stoja : Zagreb CO 63:44 ( 27:26, 20:4, 6:12, 10:12 )
Stoja: Bulešić 24, Pajazetović, Tognon, Perković 2, Tomišić, Kaljić, Drobnjak, Budisavljević, Pajković, Hećimović, Pajković L. 4, Vitorović, Matošević 8, Travica 6. Trener: D.Kauzlarić