Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Selekcije krenule za Šabac

Objavljeno: 22.04.2011.

Tri Istarske selekcije rano ujutro krenule su na prijateljski međunarodni turnir u Šabac. Oni će od petka do nedjelje odigrati po dvije utakmice na juniorskom i predkadetskomturniru, odnosno turniru kadetkinja, a u povratku za Pulu prespavati će u Zagrebu i odigrati protiv KK Zagreba (juniori i predkadeti).

Na put su krenuli slijedeći igrači(ce):

JUNIORSKA SELEKCIJA:

1.

Fabio GRŽINIĆ

KK GHIA STAFF

2.

Nereo GRŽINIĆ

KK GHIA STAFF

3.

Luka KAIĆ

KK PULA 1981

4.

Dino RAKIĆ

KK PULA 1981

5.

Marin VINKO

KK PULA 1981

6.

Aljoša KONJEVIĆ

KK PULA 1981

7.

Mauro VIČIĆ

KK ROVINJ

8.

Nino MATOŠEVIĆ

KK ROVINJ

9.

Franko KOLJANIN

KK STOJA

10.

Toni BRZAC

KK STOJA

11.

Andrej ŠKORO

KK PULA 1981

Treneri selekcije: Antun TOMIĆ


PREDKADETSKA SELEKCIJA:

1.

Nikola KRNJUS

KK GHIA STAFF

2.

David FERENČIĆ

KK GHIA STAFF

3.

Nikša JEZDIMIROVIĆ

KK OLIVA

4.

Petar GRAŠO

KK PULA 1981

5.

Niko TRAVICA

KK PULA 1981

6.

Augustiano ZEČEVIĆ

KK ROVINJ

7.

Marko ILIĆ

KK ROVINJ

8.

Damjan HONOVIĆ

KK ROVINJ

9.

Mario MATOŠEVIĆ

KK ROVINJ

10.

Lovro BULEŠIĆ

KK STOJA

11.

Andrej MOHOROVIĆ

KK STOJA

12.

Marko ORBOVIĆ

KK STOJA

Treneri selekcije: Jernej Ante Valentinčić


SELEKCIJA KADETKINJA:

1.

Martina BURETIĆ

ŽKK PAZIN

2.

Katarina BELAC

ŽKK PAZIN

3.

Marija BELAC

ŽKK PAZIN

4.

Irijana FLEGAR

ŽKK PAZIN

5.

Ema GUŠTIN

ŽKK PAZIN

6.

Alisa TEŠIĆ

ŽKK PULA

7.

Anamarija BUTKOVIĆ

ŽKK PULA

8.

Ena MILIČEVIĆ

ŽKK PULA

9.

Klaudia TUKIĆ

ŽKK PULA

10.

Lara AKIK �" OSONIČKI

ŽKK ROVINJ

11.

Anita KOBAŠ

ŽKK ROVINJ

12.

Monika DEMIROVIĆ

ŽKK ROVINJ

Treneri selekcije: Ivan Đukić i Igor Bolković


Raspored utakmica:

PETAK , 22.04.2011.

18h JUNIORI ŠABAC-PULA

20h PREDKADETI ŠABAC-PULA

SUBOTA ,23.04.2011.

10h PREDKADETI SODEX [VALJEVO]-PULA

12h KADETKINJE LOZNICA-PULA

14h PREDKADETI ŠABAC-SODEX

16h KADETKINJE ŠABAC-LOZNICA

18h JUNIORI PULA-SPORT KEY [N.SAD]

20h JUNIORI ŠABAC-SPORT KEY

NEDELJA,24.04.2011.

11h KADETKINJE ŠABAC-PULA

Ponedjeljak 25.04.2011.:

11.00 sati utakmica KK ZAGREB �" Sel. Istre (PREDKADETI)

13.00 sati utakmica KK ZAGREB �" Sel. Istre (JUNIORI)

15.00 sati ručak i povratak za Pulu