Najava utakmica

Stoja najbolja i u kadetima

Objavljeno: 27.05.2013.

Pula 1981 - Stoja 59-79.
Finale kadeta u kojem su se sastale dvije pulske momčadi nije pružilo očekivanu neizvjesnost, pa je pobjeda Stoje više nego zaslužena. Iako je Pula 1981 dobro odigrala prvi dio utakmice u kojem su se nakon prednosti Stoje od nekoliko razlike uspjeli vratiti i završiti poluvrijeme sa 37-34, drugi dio utakmice u popunosti pripada gostima sa Stoje, koji su sa puno više koncentracije i angažiranosti odigrali treću četvrtinu, posebice Pajković i Dubroja, te slomili otpor suparnika. Početkom 4. četvrtine, još jednom Pula 1981 pokušava ući u utakmicu, ali Bulešić, Perković i ostatak momčadi ne dozvoljavaju da utakmica uđe u neizvjesnu završnicu. Za najboljeg igrača završnog turnira treneri su proglasili Lovru Bulešića iz KK Stoja.
U utakmici za 3, mejsto Rovinj je bez većih problema svladao pazinski Ghia staff rezultatom 86-61.