Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Popis igrača na kampu

Objavljeno: 16.06.2014.

Igrači i treneri koji će od 23-29.06.2014. godine na kampu u Puli:

treneri

1.

Andrej TESLA

2.

*Dario LUKŠIĆ

3.

Vlatko MARTINOVIĆ

4.

Igor BOLKOVIĆ

5.

Branko FERLATTI

6.

Robert ŠKRLEC

7.

Siniša ŽARIĆ

8.

Mikoš MILEKIĆ

9.

Ivan ĐUKIĆ

10.

Željko DESPIĆ

11.

Ivan Đukić

1999/00

1.

*David JOSIPOVIĆ

ROVINJ

1999.

2.

*Raul KRIŽANAC

ROVINJ

1999.

3.

*Gianluca KOMADINA

ROVINJ

2000.

4.

*Leon TROŠT

ROVINJ

2000.

5.

*Borna FABLE

RUDAR

1999.

6.

*Luka Kovačević

Fažana

2000.

7.

*Franjo KESEDŽIĆ

FAŽANA

1999.

8.

*Marin MARTUSLOVIĆ

ISTRA

2000.

9.

*Adriano LUKIĆ

POREČ

2000.

10.

Daniel MITROVIĆ

PULA 1981

1999.

11.

Luka ĆOSIĆ

PULA 1981

2000.

12.

Dominik MILOTIĆ

PULA 1981

2000.

13.

Patrik PERCAN

PULA 1981

2000.

14.

Toni RAŠIĆ

PULA 1981

1999.

15.

Đani PERŠIĆ

PULA 1981

1999.

16.

Danijel LOVRINOV

PULA 1981

1999.

17.

Leon DUBROJA

STOJA

1999.

18.

Edi BUDISAVLJEVIĆ

STOJA

1999.

19.

Dominik LONZAR

STOJA

1999.

20.

Nikša VIDOVIĆ

STOJA

1999.

21.

Livio ROSANDA

STOJA

1999.

22.

Matija SAVIN-BELAS

STOJA

1999.

23.

Matija GUSTOVARAC

STOJA

2000.

24.

Dominik BAN

STOJA

2000.

25.

Filip DAUTOVIĆ

STOJA

2000.

26.

Ivan SIMETIĆ

STOJA

2000.

27.

Luis ŠEBELIĆ

STOJA

2000.

28.

Matija MILOHANOVIĆ

FAŽANA

2000.

2001/2002

1.

*Luka KLARIĆ

ROVINJ

2002.

2.

*Matija TROŠT

ROVINJ

2002.

3.

*Jan ŽIBERT

ROVINJ

2002.

4.

*Luka POROPAT

POREČ

2002.

5.

*Anto RUBIL

POREČ

2002.

6.

*Ivan ASIĆ

FAŽANA

2001.

7.

*Jan PAVLIĆ

FAŽANA

2001.

8.

*David RENDULIĆ

FAŽANA

2001.

9.

* Branko BANKO

GHIA STAFF

2000.

10.

*Leon LUKŠIĆ

GHIA STAFF

2001.

11.

*Luka ZAJC

GHIA STAFF

2001.

12.

*Marko KRULČIĆ

GHIA STAFF

2001.

13.

*Luka KRULČIĆ

GHIA STAFF

2001.

14.

*Gvido GUŠTIN

GHIA STAFF

2001.

15.

*Teo ERIK

GHIA STAFF

2001.

16.

*Paolo ANČIĆ

GHIA STAFF

2002.

17.

*Donald FABRIS

GHIA STAFF

2002.

18.

Mateo BURŠIĆ

STOJA

2001.

19.

Luka BURŠIĆ

STOJA

2001.

20.

Fabio SOŠIĆ

STOJA

2001.

21.

Josip SILJAN

STOJA

2001.

22.

Filip GUSTOVARAC

STOJA

2001.

23.

Dabijel ORLIĆ

STOJA

2002.

24.

Marin JAKŠIĆ

STOJA

2002.

25.

Mateo PLIŠKO

STOJA

2002.

26.

Stjepan ANĐELKOVIĆ

STOJA

2002.

27.

Dino MILIĆ

STOJA

2002.

CURE 1999-2002

1.

Ella PINZAN

ŽKK PULA

2000.

2.

Marina PEKICA

ŽKK PULA

2000.

3.

Magdalena MIHELČIĆ

ŽKK PULA

2000.

4.

Nikolina BEKVALAC

ŽKK PULA

2001.

5.

Veronika KAJTAZI

ŽKK PULA

2001.

6.

Ivana CINGEL

ŽKK PULA

2001.

7.

Stela BARUKČIĆ

ŽKK PULA

2001.

8.

Katarina JURIĆ

ŽKK PULA

2001.

9.

Vanja DOŠEN

ŽKK PULA

2001.

10.

Sara BEĆIROVIĆ

ŽKK PULA

2002.

11.

Ružica MARJANOVIĆ

ŽKK PULA

2002.

12

Nina PERIĆ

ŽKK PULA

2002.