Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

Bošvina ulica - Kostur i pijuni 49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Bošvina ulica: Šegota A., Maurel M. 12, Antić M. 10, Maurel K. 2, Mohorović E. 21, Šabić A. 2,Kristaj V. 2.

Kostur i pijuni:Babović D. 4, Sablić B. 6, Gligorović S. 19, Željković J. 6, Šebelić L., Čečur D. 18.

Stoja mladi - Penta 60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13)

Stoja mladi: Rosanda L. 2, Budisavljavić E. 18, Vrbanić L., Kesedžić F. 4, Ivis M. 10, Savin Belas M.M. 5, Pajković I. 5, Ban D., Gustovarac M. 16.

Penta:Radoslav A. 5, Štifanić B. 7, Ujčić A. 7, Tkalec R., Kovačević S. 7, Kovačević J. 5, Perković R. 10, Petrović A. 8, Poldrugo A. 4, Barada M., Grgurev B. 17.

Padobranci - Vodnjan 40 : 53 (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

Padobranci:Tuka S. 5, Vežnaver F., Erlić I. 9, Kaštelan Ž. 4, Behlulović E. 2, Brusić P., Krištotić K. 14, Brusić F., Šito D. 6.

Vodnjan:Banković K. 4, Radolović M., Lukić M. 10, Macan E. 15, Elbl B. 9, Kljajić D. 15.

Šijana - Panjevi 49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

Šijana:Radunić M. 20, Perdija V. 4, Refka A., Malagić E., Božić F. 2, Kaić L. 1, Grašo P. 5, Maksimović D. 6, Grašo A. 11, Grabovac N..

Panjevi:Žarić S. 3, Lešić I. 4, Bolković I.,Božić L.,Kordiš S. 28, Antolović T. 6, Koljanin Đ. 2, Vidulin Š., Travica N. 2, Jodanović D..

TNT - Padobranci 45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

TNT:Fabijanić R. 26, Milotić D., Lonzar R., Ćosić L. 6, Ćosić D. 3, Lonzar D. 10, Škrlec R..

Padobranci:Tuka S. 10, Vežnaver F. 6, Erlić I. 8, Kaštelan Ž. 4, Behlulović E. 8, Brusić P. 9, Krištotić K. 17, Brusić F., Šito D. 3.

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi 81 : 53 (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

Vesna sirevi Loborika: Minić, A. 4, Dundović I. 10, Đokić S. 13, Barbić R. 17, Dasko N., Rakić N. 11, Bulešić L. 12, Maljić M. 10, Đugum M . 4.

Stoja mladi:Rosanda L. , Budisavljavić E. 10, Vrbanić L. 2, Kesedžić F. 2, Ivis M. 8, Savin Belas M.M., Pajković I. 8, Ban D., Gustovarac M. 23.