Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Vesna sirevi Loborika pobjednici 4. izdanja Pattinaggio kupa

Objavljeno: 29.12.2014.


Rezultati:

Polufinale:

Šijana - Vesna sirevi Loborika 62:53 (14:18, 4:20, 16:14, 19:10). Suci: Mićić (Marčana) i Ivković (Pula)

ŠIJANA: Radunić 9 , Perdija, Malagić 6, Božić 1, Kaić 7, P. Grašo 4, Maksimović 2, A. Grašo 15, Grabovac 2, Dubroja 7, Milić.

VESNA SIREVI: Minić 2, Dundović 2, Đokić 3, Barbić 1, Dasko 17, Maljić 19, Rakić, Bulešić 18.

Kostur i pijuni - Panjevi 48:62 (13:16, 11:13, 6:12, 18:21). Suci: Đuraki i Ivković (oba Pula).

KOSTUR I PIJUNI: Bošnjak, Štifanić, Babović 4, Sablić 10, Gligorović 21, Željković 7, Šebelić, Čalić 6, Čečur.

PANJEVI: Žarić 5, Lešić 11, Bolković 2, Kordiš 20, Antolović, Koljanin 2, Tumpić 14, Vidulin, Travica 4, Jodanović 4.

Za treće mjesto:

Šijana-Kostur i pijuni 94:64 (22:15, 26:13, 22:18, 24:18) . Suci: Đuraki i Ivković (oba Pula)

ŠIJANA: Radunić 20, Perdija, Malagić 9, Božić 6, Kaić 23, P. Grašo , Maksimović 3, A. Grašo 6, Grabovac 8, Dubroja 19, Milić.

KOSTUR I PIJUNI: Štifanić, Babović, Sablić 12, Gligorović 20, Željković 20, Šebelić 9, Čalić 3, Čečur.

FINALE:

Vesna sirevi Loborika - Panjevi 66:52 (24:15, 9:12, 17:13, 16:12)

VESNA SIREVI: Minić 2, Dundović 3, Đokić 7, Barbić 2, Maljić 24, Dasko 11, N.Rakić 7, Bulešić 10.

PANJEVI: Žarić 1, Lešić 4, Bolković 2, Kordiš 24, Antolović 3, Koljanin 5, Tumpić 9, Travica 2, Jodanović 2.


Konačan poredak Pattinaggio kup 2014.:

1. Vesna sirevi Loborika

2. Panjevi

3. Šijana

4. Kostur i pijuni


Lista strijelaca turnira:

1. Sandro Kordiš 143

2. Rakić Dino 138

3. Gligorović Saša 120

Nagrade Pattinaggio Kupa 2014.:

- Natjecanje u „tricama“ - Marko Čalić ( Kostur i pijuni)

- Natjecanje u zakucavanju - Lovro Bulešić (Vesna sirevi Loborika)

- Za potez turnira - Marko Maurel ( Bošvina ulica)

- Za fair play - Ante Grašo (Šijana)

- Najbolji igrač turnira - Matija Maljić (Vesna sirevi Loborika)

- Najbolji strijelac turnira - Sandro Kordiš (Panjevi)

patt.2014.vesna.sirevi01.jpgpatt.2014.vesna.sirevi.jpgpatt.2014.sudionici.jpgpatt.2014.panjevi.jpgpatt.2014.maljic.jpgpatt.2014.akcija.jpgpatt.2014.akcija02.jpgpatt.2014.akcija03.jpgpatt.2014.akcija04.jpgpatt.2014.gledatelji.jpg