Premijer ženska liga - JUG // 6. kolo
Zadar - Split 56 - 67
Ragusa - Šibenik 87 - 64
KAŽL - ŽKK Pula 59 - 76
Prva muška liga // 7. kolo
Samobor - Kvarner 2010 81 - 75
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb 62 - 84
Cedevita junior - Dubrovnik 101 - 83
Sesvete - Jazine Arbanasi 82 - 85
Druga muška liga - Zapad // 5. kolo
Kastav - Šanac 98 - 47
Kraljevica - Crikvenica 56 - 80
Stoja - Kvarner Junior 113 - 70

Najava utakmica

Odigrane posljednje utakmice po grupama

Objavljeno: 25.12.2015.

Odigrane posljednje utakmice u grupi A, te minibasketu:

1. TNT - COK & PANJ 38 : 34 (10:7,6:11,9:12,13:4)
TNT: Fabijanić 11, Ćosić, Valić 7, Maurel 6, Orović, Nikodijević, Škalec, Pašić 2, Janković, Sterpin 12, Buršić L., Buršić M.
Cok & Panj: Morović 8, Škoro A. 6, Macan 2, Lukić 2, Despić 5, Barišić Perkić 2, Škoro Ar. 9.

2. UNI BOYS - KOSTUR I PIJUNI 61 : 60 (8:19,11:8,15:11,18:14,9:8)
Uni boys: Čolo 9, Šabić 4, Šegota, Dodik 18, Kesedžić, Jakšić, Vitasović, Pilipović, Jodanović 7, Maurel K. 21, Tadić 2.
Kostur i pijuni: Sablić, Gligorović 24, Šebelić 2, Antolović 5, Koljanin 18, Kristaj 4, Čalić, Zadravec 7, Perković,.

Poredak PATTINAGGIO KUP:
Grupa A 1. KOSTUR i PIJUNI 2. TNT 3. COK & PANJ 4. UNI BOYS
Grupa B 1. DEVALLE 2. CAFFE BAR SIRENA 3. VESNA SIREVI
Grupa C 1. ŠIJANA 2. PADOBRANCI 3. ORAŠASTI PLODOVI 25.12.2015.

Osmina finala:
1. UNI BOYS -ORAŠASTI PLODOVI
2. COK & PANJ - VESNA SIREVI


MINIBASKET

1. KK FAŽANA - KK PULA 1981 1 10 : 22 (2:6,2:2,2:4,4:10)
KK Fažana: Džafić , Škare 2, Kristić 8, Mikulić , Flegar I.,Flegar A., Filipović, Korbar, Ljubenović, Blažević,. Trener: Vlah
KK Pula 1981 1: Jadreško, Damjanac 12, Perković 2, Pliško 4, Vrtačić, Lizzul, Premate, Štifanić, Damjanac, Benlinić, Kalčić 4, Rustemi . Trener: Žarić

2. KK STOJA 1 - KK PULA 1981 2 41 : 25 (12:7,7:4,12:6,10:8)
KK Stoja 1: Matošević 2, Pekica, Mačina 2, Šarać, Miošić 2, Mlatac 12, Rosanda 8, Sošić 13, Castellichio 2, Steblaj, Matić. Trener: Valić
KK Pula 1981 2: Tomrlin 2, Subašić, Lendjel, Kolić, Orlić, Međeši, Mardešić, Laković, Kajtazović 23, Udovičić. Trener: Božić

Poredak MINIBASKET:
Grupa A 1. STOJA 1 2. PULA 1981 2 3. STOJA 3
Grupa B 1. PULA 1981 1 2. FAŽANA 3. STOJA 2

Za 5. mjesto STOJA 2 - STOJA 3

POLUFINALA:
1. STOJA 1 - FAŽANA
2. PULA 1981 1 - PULA 1981 2