U Rovinju odigrana završnica Minibasket U11 lige za plasman od petog do osmog mjesta

U rovinjskoj dvorani Gimnasium u subotu je odigrana završnica Minibasket U11 lige za plasman od 5. do 8. mjesta.

Peto mjesto osvojili su košarkaši Poreča, šesto mjesto pripalo je Medulinu, sedmu poziciju zauzela je druga ekipa Pazina, dok je osmo mjesto osvojila ekipa Rovinja cure.

Medalje je uručio predsjednik KSIŽ-a Igor Franković koji je svim sudionicima čestitao na osvojenim medaljama.

Podsjetimo, na finalnom turniru Minibasketa U-11 Stoja je osvojila prvo mjesto, pobjedivši u finalu Rovinj rezultatom 37-13. U utakmici za 3. mjesto Pazin je bio bolji od Olive 20-14.

Copyright © 2022 Košarkaški savez Istarske županije - Design & Development By LCSTUDIO